"Amateur Chess"

Аматорський ШАХОВИЙ ТУРНІР

НАЙМАСШТАБНІШИЙ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
РЕЄСТРАЦІЯ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АМАТОРСЬКИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР

ПРО ТУРНІР

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АМАТОРСЬКИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР ВІДБУДЕТЬСЯ У ДВА ЕТАПИ: 

ВІДБІРКОВИЙ (ОБЛАСНИЙ) І ФІНАЛЬНИЙ (ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ)

Перший етап

ВІДБІРКОВИЙ

Відбірковий етап буде проведений у кожному з 24 обласних центрів країни. У нашому турнірі немає жодних вікових обмежень, а всіх учасників розподілять в одну з семи вікових категорій. У кожній ми плануємо набрати по 40 гравців.
Відбірковий етап відбудеться за швейцарською системою у 8 турів, згідно з правилами ФІДЕ, а всі партії триватимуть одну годину 30 хвилин з додаванням 30-ти секунд на хід кожному учаснику.
Переможці кожної з 7-ми вікових категорій потраплять у фінальну частину турніру, яка відбудеться у Києві.  

ДРУГИЙ ЕТАП

ФІНАЛЬНИЙ

У всеукраїнському етапі візьмуть участь 168 гравців. По 24 переможця обласних турнірів кожної з 7-ми вікових категорій. Фінальний етап буде відбуватись за швейцарською системою у 7 турів. Тривалість партії складе одну годину 30 хвилин з додаванням 30 секунд на хід кожному учаснику.

ВІК УЧАСНИКІВ

У турнірі немає вікових обмежень. Кожен учасник потрапить в одну з семи вікових категорій. У наймолодшу допускаються учасники віком до 6 років, в найстаршу – від 16-ти.

МАСШТАБ ТУРНІРУ

Змагання відбудуться у всіх обласних центрах. Наша місія провести наймасштабніший шаховий турнір в історії України: ми плануємо зібрати 280 учасників з кожної області та понад 6000 з усієї України.

ФОРМАТ ТУРНІРУ

Всі турніри шахового чемпіонату пройдуть за швейцарською системою згідно з правилами ФІДЕ. Жеребкування всіх турнірів буде здійснюватись програмою SwissManager.

НАЙБІЛЬШИЙ ПАКЕТ ПОСЛУГ

Ми надаємо найбільший пакет послуг для аматорського спорту, якому немає аналогів в Україні.

РЕГЛАМЕНТ ПАРТІЇ

1 година 30 хвилин з додаванням 30 секунд на хід кожному
учаснику до закінчення партії. 

Рейтинг

За підсумками чемпіонату передбачено розрахунок рейтингу ФІДЕ

ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ

У змаганнях може взяти участь кожен, не залежно від віку. Гравець потрапить в одну з семи вікових категорій. У наймолодшу допускаються учасники віком до 6 років, в найстаршу - від 16-ти. Молодші гравці за бажанням можуть приєднатися до гупп старших вікових категорій.

МАСШТАБ ТУРНІРУ

Змагання відбудуться у всіх обласних центрах! Наша місія - провести наймасштабніший шаховий турнір в історії України: ми плануємо зібрати 280 учасників з кожної області і понад 6000 по всій Україні.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Для того, щоб зіграти в турнірі кожен гравець повинен зареєструватися на сайті «Amater Sport» і оплатити свою участь у змаганнях. Після реєстрації ви потрапите на сторінку, де зможете оплатити вашу участь у турнірі.

ПРИЗОВИЙ ФОНД

Загальний призовий фонд формується з внесків учасників. Чим більше команд візьме участь у турнірі - тим більшим буде призовий фонд. За 10 днів до початку змагань завершується реєстрація команд після чого оголошується фінальний призовий фонд турніру.

12
Днів
01
Годин
52
Хвилин
52
Секунд

РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ ДО

18:30, 20 ЧЕРВЕНЬ, 2021

ПРИЗОВИЙ ФОНД СТАНЕ ВІДОМИМ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ

⤋ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ⤋