РЕГЛАМЕНТ ПЕРШОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО
АМАТОРСЬКОГО ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ
“АМАТОР СПОРТ” 

Перший Всеукраїнський аматорський футбольний турнір «АМАТОР СПОРТ» («AMATEUR SPORT»), проводиться відповідно до цього Регламенту. Учасники змагань реалізують права, виконують обов’язки та несуть відповідальність згідно з цим Регламентом та іншими документами, затвердженими Оргкомітетом змагань.

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
У тексті цього регламенту терміни вживаються у наступному значенні:
Перший Всеукраїнський аматорський футбольний турнір (турнір) – комплекс спортивних змагань із футболу, що проводиться у відповідності до правил футболу, затверджених IFAB з особливостями, визначеними цим регламентом та іншими документами, затвердженими Організатором турніру.
Організатор турніру – особа, що займається організацією та координацією підготовки та проведення спортивних змагань, визначає та затверджує правила гри та здійснює іншу діяльність, необхідну для проведення турніру відповідного до цього регламенту.
Організаційний комітет (Оргкомітет) – колегіальний орган, що формується Організатором турніру для проведення змагань, організації арбітражу та вирішення інших поточних питань, що виникають в процесі проведення турніру. Для проведення змагань, організації арбітражу та вирішення інших поточних питань, що виникають в процесі проведення обласних турнірів, Оргкомітетом формуються відповідні регіональні організаційні комітети.
Співорганізатор турніру – особа, що своїми діями сприяє Організатору турніру у організації проведення спортивних змагань та з якими Організатор турніру має відповідні договірні відносини.
Спонсор турніру – фізична чи юридична особа, що набула відповідного статусу, виконавши умови цього регламенту, яка сплатила спонсорський внесок та своєю матеріальною підтримкою сприяє одній з команд учасників турніру у забезпеченні її матеріальними засобами. необхідними для участі у турнірі, в обмін на можливість використання свого найменування та/або знаку для товарів і послуг у відведених для цього місцях рекламних площ та продукції, що використовується під час проведення турніру. Спонсорство у турнірі є обмеженим: одна особа може виступати спонсором лише однієї команди.
Учасник турніру (учасник) – фізична особа, що відповідає критеріям участі у турнірі, сплатила встановлений грошовий внесок у повному обсязі, та подана заявка на участь у турнірі якої прийнята та затверджена Оргкомітетом.
Критерії участі у турнірі - вимоги, що ставляться до учасників турніру, відповідність яким дозволяє взяти участь у турнірі згідно цього регламенту.
Гравець (гравці) – учасник (учасники) турніру, що бере (беруть) участь у змаганні, після формування команд.
Капітан команди (капітан) – гравець, який належить до однієї із команд та є її офіційним представником та представником всіх гравців цієї команди у відносинах між Організаційним комітетом та командою (Організаційним комітетом та гравцями команди). За згодою інших гравців команди та Оргкомітету, функцію капітану команди може бути делеговано тренеру або іншому офіційному представнику.
Дозаявка гравців – акт, що здійснюється капітаном команди, який полягає у поданні заяви встановленої Оргкомітетом форми з рішенням про доукомплектування команди, що містить менше максимально дозволеної кількості гравців, іншими учасниками турніру, які не є гравцями іншої команди.
Відзаявка гравців - акт, що здійснюється капітаном команди, який полягає у поданні заяви встановленої Оргкомітетом форми, що містить рішення про виключення гравця зі складу команди.

Всі інші терміни вживаються відповідно до визначень, наданих у тексті цього регламенту, чинним законодавством України та/або Правилах гри IFAB.

1. МІСІЯ І ЦІЛІ

1.1. Перший всеукраїнський аматорський футбольний турніру «АМАТОР СПОРТ» проводиться з метою:
- пропаганди здорового способу життя;
- популяризації та розвитку аматорського футболу в Україні;
- залучення максимальної кількості учасників для участі у змаганнях.

2. ОРГАНІЗАТОРИ

2.1. Організатором турніру є ТОВ «АМАТОР СПОРТ», код ЄДРПОУ: 43673041;
Тел. 0800308878;
E-mail: info@amateursport.com.ua,
офіційна веб-сторінка: https://amateursport.com.ua/.
2.2. Співорганізаторами заходу можуть виступати й інші юридичні чи фізичні особи.
2.3. Організатор формує оргкомітет заходу з числа своїх членів, залучаючи вузькопрофільних фахівців з різних видів спорту та інших сфер (надалі - оргкомітет).
2.4. Оргкомітет затверджує цей Регламент та розглядає інші питання, пов’язані із участю у турнірі, а також вносить доповнення і зміни до них.

3. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ ТА ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВОК

3.1. У турнірі можуть брати участь фізичні особи з повною дієздатністю: громадяни України та громадяни інших держав, яким на момент подання заявки на участь у турнірі виповнилося 16 років, та які не мають протипоказань за станом здоров’я і на момент участі у матчах турніру не є гравцями-професіоналами у футбол, футзал, пляжний чи міні- футбол.
3.2. На момент реєстрації у турнірі, всі учасники повинні мати чинний паспорт громадянина України та іншої визнаної Україною держави, а також надати його оригінал (для огляду) та ксерокопію до початку участі у турнірі.
3.3. Перед початком турніру тренер або інший уповноважений представник кожної команди повинен надати до Організаційного комітету заявку на участь у турнірі. При подачі заявки команда, в особі заявника, повністю погоджується з умовами проведення турніру. Прийом заявок команд на участь у турнірі проводиться до початку жеребкування.
3.4. До заявки команди на турнір дозволяється вносити не більше 21 гравця. Кожен учасник турніру, може бути внесеним до рапорту арбітра і виходити на майданчик лише у складі однієї команди (за виключенням випадків дозаявки чи відзаявки гравців, передбачених цим регламентом та/або за рішенням Оргкомітету).
3.5. До команд-учасниць чи її окремих гравців, які порушать п. 3.1 - 3.4 цього Регламенту, будуть застосовані дисциплінарні санкції, що полягатимуть у дискваліфікації команди та виключення її з турніру (зараховуються технічні поразки «– : +»), якщо Організаційним комітетом не буде прийнято іншого рішення у кожному окремому випадку.
3.6. Арбітри та представники команд зобов'язані завчасно визначити колір форми таким чином, щоб запобігти їх збігу із командами інших учасників. У разі збігу кольорів форми, команда, яка визначена як гостьова, зобов’язана змінити свою форму на інші кольори. Якщо у команди немає запасної ігрової форми - вона може грати у маніжках.
3.7. Команди несуть відповідальність за виданий їм інвентар (маніжки, м'ячі тощо.). У разі втрати або пошкодження виданого інвентарю, команди повинні відшкодувати його вартість або надати аналогічний втраченому чи пошкодженому;
3.8. Команди турніру обов'язково повинні мати ігрову форму (однакові гетри, шорти і футболки). Вартість ігрової форми не входить до вартості платежів, що здійснюється учасниками для участі у турнірі, і забезпечується учасниками самостійно за власні кошти. У разі відсутності форми - команда або окремі гравці не будуть допущені до матчу.
3.9. Форма воротаря повинна за кольором відрізнятися від форми гравців обох команд та арбітрів, які проводять матч.
3.10. Подаючи заявку на участь у турнірі, кожен учасник підтверджує достовірність наданих ним даних, погоджується дотримуватися регламенту, правил та рішень Оргкомітету та Організатора турніру, а також погоджується нести відповідальність за їх порушення.
3.11. Організатор не несе жодної відповідальності за недостовірність наданих учасником даних.

4. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

4.1. Змагання Турніру проводяться в два етапи: Обласний (відбірковий) та Фінальний (Всеукраїнський).
4.2. Відбірковий етап відбудеться у наступний спосіб:
Максимальна кількість команд у кожній з 24 областей – 40.
4.2.1. Формат для 40 команд:
Буде сформовано 4 групи по 10 команд (група «А», група «Б», група «В», група «Г»). Кожна команда зіграє по одному матчу з суперниками в групі. Переможці своїх груп зіграють у півфіналах. Переможці півфінальних пар визначать кращу команду області у фінальному поєдинку. Дві інші команди зіграють у «втішному» фіналі за III місце. Команда-переможець обласного етапу буде представляти свою область на фінальному матчі у м. Києві.
4.2.2. Формат для 30 команд:
Буде сформовано 3 групи по 10 команд кожна (група «А», група «Б» і група «В»). Кожна команда зіграє по одному матчу з суперниками в групі. Переможці 3-х груп сформують фінальну групу та зіграють по одному матчу між собою для визначення переможця. Команда-переможець обласного етапу буде представляти свою область на фінальному матчі у м. Києві.
4.2.3. Формат для 20 команд:
Буде сформовано 2 групи по 10 команд кожна (група «А» і група «Б»). Кожна команда зіграє по одному матчу з суперниками в групі. Переможці груп та команди, які посіли 2-гі місця у своїх групах зіграють у півфіналах (команда 1А – проти команди 2Б, команда 1Б – проти команди 2А). Переможці півфінальних пар визначать кращу команду області у фінальному поєдинку. Дві інші команди зіграють у «втішному» фіналі за III місце. Команда-переможець обласного етапу буде представляти свою область на фінальному матчі у м. Києві.
4.2.4. Формат для 10 команд:
Буде сформовано 1 групу з 10 команд. Кожна команда зіграє по одному матчу з суперниками в групі. Команда-переможець обласного етапу буде представляти свою область на фінальному матчі у м. Києві.
4.3. У Фінальному етапі турніру візьмуть участь 24 команди – переможці обласного етапу. За результатами жеребкування учасники зіграють за олімпійською системою на вибування: 1/12, 1/6 і 1/3 фіналів. У фінальну групу потрапляють 3 найкращі команди, які зіграють між собою по одному матчу. Місця команд у групі визначаються згідно п. 19 цього Регламенту.
4.4. Організаційний комітет залишає за собою право зміни формату фінального етапу турніру, зазначеного у п. 4.3., відповідно до кількості команд, які вибороли право брати у ньому участь, попередньо повідомивши про це учасників через офіційну веб-сторінку та соцмережі.

5. ПРАВИЛА ГРИ

5.1. Матчі турніру проводяться за Правилами гри IFAB з модифікаціями, що наведені у цьому розділі.
5.2. Розмір майданчика: ігри проводяться на полі розміром: довжина – мінімум 50 м, максимум 80м; ширина - мінімум 30 м, максимум 45м.
5.3. Кількість гравців на полі у складі однієї команди: 7 польових + 1 воротар.
5.4. Розмір м’яча - 5.
5.5. Розмір воріт - 5х2 метри.
5.6. Тривалість матчу: 2 тайми по 25 хвилин з перервами між таймами по 5 хв.
5.7. Матчі турніру проводяться без застосування правила положення «поза грою».
5.8. Гравцям дозволяється брати участь у матчі в будь-якому спортивному взуті, окрім бутсів із залізними шипами.
5.9. Всі гравці повинні грати в щитках.
5.10. Один гравець може бути заявленим і виступати лише за одну команду.
5.11. Кількість замін в ході матчу не обмежена.
5.12. У матчах дозволяються зворотні заміни.
5.13. У разі неявки команди на гру їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3, а команді-суперниці – технічна перемога (3:0). Неявкою вважається відсутність на майданчику як мінімум 5 гравців команди після 10 хвилин з часу початку матчу.


6. КІЛЬКІСТЬ ГРАВЦІВ

6.1. Аматорський футбольний турнір проходить у форматі 8 на 8. У заявці кожної команди повинно бути мінімум 8 гравців (рекомендуємо заявляти мінімум 11, щоб була можливість проводити заміни в щільному ігровому графіку).
6.2. За одну команду можуть зареєструватись максимум 21 гравець.
6.3. Гравцеві дозволено грати тільки за одну команду. За порушення цього пункту правил команді буде зараховано технічну поразку з рахунком 0:3, а команді суперника - перемога з рахунком 3:0.

7. ПЕРЕВІРКА ВІКУ. СПИСОК УЧАСНИКІВ

7.1. Кожна команда повинна подати заявочний лист в Організаційний комітет перед тим як зіграти перший матч на турнірі.
7.2. Всі гравці повинні підтвердити свою особу і свій вік, надавши чинні документи, що посвідчують особу: паспорт у формі книжки чи ID-картки.
7.3. Заявочний лист повинен бути завірений печаткою та підписом лікаря про дозвіл участі в змаганнях навпроти прізвища кожного учасника; дозаявлені гравці також повинні отримати завірений дозвіл лікаря. Відповідальність за наявність допуску від лікаря своїх гравців несе капітан команди.
7.4. До участі в змаганнях допускаються команди що належним чином пройшли заявочну кампанію.
7.5. Оргкомітет «АМАТОР СПОРТ» залишає за собою виключне право допускати або забороняти участь в змаганнях окремим особам чи команді в цілому.
7.6. Заявочний лист повинен бути відповідного зразка (зразок листа надсилається на пошту капітану команди після реєстрації).
7.7. Кожен гравець повинен мати паспорт гравця турніру (зразок надсилається на пошту капітану команди після реєстрації).
7.8. Дозаявка гравців можлива до початку фотосесії, в межах дозволеної кількості гравців. Лист дозаявки у затвердженій формі надається Оргкомітету.
7.9. Відзаявка гравців можлива протягом усього турніру.

8. ПРОВЕДЕННЯ МАТЧУ

8.1. Всі команди повинні бути готові до матчу не пізніше, ніж за 15 хвилин до стартового свистка.
8.2. Офіційні представники команд зобов'язані не пізніше ніж за 10 хвилин до початку гри надати арбітру заповнений протокол матчу відповідно до заявочного листа.
8.3. Заміни проводяться з переліку гравців, внесених в протокол матчу.
8.4. Заміни проводяться під час паузи в матчі «на своєму м'ячі» і з дозволу арбітра матчу. Гравець, який входить у гру, повинен виконати цю дію в спеціально відведеній для цього зоні заміни.
8.5. Мінімальна кількість гравців однієї команди, яка бере участь у матчі - 5. У разі меншої кількості гравців команді зараховується технічна поразка 0:3.
8.6. Заборонено проводити матчі за відсутності медичної аптечки і особи, яка відповідає за надання першої медичної допомоги.
8.7. Змагання не може бути проведено там, де воно заборонено або обмежено законом. До змагань застосовуються всі чинні загальнодержавні, регіональні та місцеві нормативно-правові акти.
8.8. Оргкомітет залишає за собою право скасувати, призупинити та (або) змінити умови проведення турніру, якщо на його думку цілісність або належне функціонування організації порушується в результаті шахрайства, технічних збоїв або впливу будь-якого іншого фактору. Оргкомітет залишає за собою право дискваліфікувати будь-якого учасника, який, на його думку, втручається в роботу або діє, порушуючи цей регламент, правила гри чи чинне законодавство України. Будь-яка спроба будь-якої особи навмисно порушити законність проведення турніру буде розцінена як порушення прав Організатора турніру та/або його учасників, а тому в разі вчинення такої спроби Організатор турніру залишає за собою право вимагати від винної особи компенсації збитків та інших витрат (в тому числі, витрати, понесені на надання правової допомоги, сплату державного мита та зборів, транспортні витрати, поштові витрати та упущену вигоду) в повному обсязі, дозволеному законодавством. Беручи участь у турнірі, учасники погоджуються дотримуватися вимог цього регламенту, правил гри та рішень Оргкомітету та Організатора турніру.
8.9. Команди несуть солідарну відповідальність за дії своїх уболівальників. Дії, що містять образи, дискредитують за расовою, статевою, національною, соціальною чи іншою ознакою, образливі гасла на адресу інших вболівальників, арбітрів, гравців, - не припустимі. Команда в будь-який час може бути знята зі змагань через поведінку вболівальників без повернення організаційних внесків та з зарахуванням технічної поразки із рахунком 0:3.

9. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

9.1. Організаційний комітет турніру складається з головного судді та представника Організатора турніру. Оргкомітет може складатися з більшої кількості осіб за рішенням Організатора турніру.
9.2. Організаційний комітет розглядає проблемні та спірні ситуації, а також, протести, які надходять під час турніру. Регіональний оргкомітет розглядає проблемні та спірні ситуації, а також, протести, які надходять під час обласного турніру у відповідному регіоні.
9.3. Рішення Організаційного комітету та регіонального оргкомітету оскарженню не підлягають.

10. АРБІТРАЖ ЗМАГАНЬ

10.1. Призначення арбітрів на матчі здійснюється Оргкомітетом.
10.2. Арбітраж здійснюється відповідно до «Правил гри в футбол IFAB» з відповідними модифікаціями, зазначеними у розділі 5 Регламенту (надалі - Правила гри у футбол).
10.3. Арбітр заповнює протокол матчу, завіряє його підписом та передає Організатору турніру.

11. ПРОТЕСТИ. ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ АРБІТРІВ

11.1. Рішення арбітрів щодо фактів пов'язаних з грою є остаточними. Протести на безпосередні рішення арбітрів до розгляду не приймаються.
11.1. Протест подається на факти (дії або бездіяльності), пов’язані з недотриманням даного Регламенту.
11.2. Капітан команди повинен не пізніше 15 хв. після закінчення матчу повідомити Оргкомітет турніру про наявність протесту.
11.3. Про подачу протесту Оргкомітет інформує офіційного представника команди-суперника.
11.4. Аргументований протест у письмовій формі подається протягом 24-ти годин після закінчення матчу в Оргкомітет турніру, згідно даного регламенту (із зазначенням хвилини матчу, тайм-коду відео та інших доказів).
11.5. Підставою для протесту також може бути випадок, коли деякі члени команди- суперника не можуть ідентифікувати себе за допомогою паспорта або посвідчення особи.
11.6. Зміст протесту повинен бути підкріплений: відео-, фотоматеріалами, рапортами арбітра матчу, іншими документами, що дозволяють прийняти об'єктивне рішення.
11.7. Протести, що надійшли після встановленого часу розгляду не підлягають, якщо інше рішення не буде прийнято самим Оргкомітетом.

12. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ

12.1. Учасники змагань розуміють, що цей регламент має форму публічної оферти, подаючи заявку на участь у турнірі ними визнаються та приймаються всі його положення та умови, виявляючи при цьому високу дисципліну, організацію, повагу до Організатора турніру та його представників, Оргкомітету, своїх суперників, вболівальників та глядачів.
12.2. Учасники та капітани команд не мають права втручатися в дії арбітрів, а також несуть повну солідарну відповідальність за поведінку інших гравців своєї команди та своїх вболівальників.
12.3. У разі відмови від продовження матчу або самовільного відходу команди з поля, їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3, а команді-суперниці – технічна перемога (3:0). У випадку, якщо на момент зупинки матчу різниця рахунку забитих м’ячів у ворота такої команди була більшою ніж три або рівною їй, то в силі залишається фактичний результат проведеної частини матчу.
12.4. Якщо ж у результаті неналежної поведінки учасників, представників, уболівальників будь-якої команди буде завдано матеріальних збитків майну на місці проведення матчу (спорткомплексу), в цьому випадку всі збитки повинні бути відшкодовані її учасниками в безумовному порядку протягом 5 (п’яти) днів з моменту пред’явлення претензії.
12.5. У разі грубого порушення Правил гри у футбол, неспортивної та/або неналежної поведінки будь-яким гравцем до команди (або окремого гравця – на розсуд Оргкомітету) застосовуються дисциплінарні санкції. Основою для прийняття такого рішення, зокрема, може бути:
12.5.1. протокол або рапорт арбітра матчу;
12.5.2. письмова заява;
12.5.3. скарга (протест) однієї з команд;
12.5.4. відео фіксація порушення.
12.6. Оргкомітет має право застосувати штрафні чи дисциплінарні санкції до гравця, який порушив регламент, за умови, що арбітр помітив цей епізод, але не застосував ніяких санкцій під час матчу, та / або команди, якщо це порушення було зроблено навмисно.
12.7. Оргкомітет має право застосувати штрафні чи дисциплінарні санкції до команди, яка:
12.7.1. не виконує вимоги щодо умов участі в змаганнях (наявність форми, своєчасна і правильна подача заявочного листа, явка на матч тощо);
12.7.2. негативно впливає або перешкоджає розвитку турніру;
12.7.3. команда, яка тричі не з'явилася на свої матчі, буде дискваліфікована з турніру без повернення внеску.
12.8. Реєстраційний внесок та інші платежі, внесені за участь у турнірі не повертаються за жодних обставинах, в тому числі при форс-мажорних.
12.9. Якщо команда самостійно прийняла рішення знятися зі змагання, – попередні платежі зроблені учасниками турніру не повертаються.
12.10. У разі недотримання вимог п. 16.5. цього регламенту, зокрема, неявки учасника турніру на встановлений час на фотосесію, надання недостовірних даних для використання у фотоматеріалах, рекламних та відео- матеріалів, тягне за собою накладення штрафу на винну особу на користь Організатора турніру у розмірі 2000 грн. за кожний факт такого порушення. Штраф має бути сплачено винною особою протягом 5-ти банківських днів з моменту його накладення.
12.11. Організатор турніру залишає за собою право накладення чи звільнення від відповідальності за порушення, за які передбачена грошова відповідальність.

13. ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ

13.1. За неналежну поведінку, порушення цього регламенту, вимог чинного законодавства України, крім інших заходів, Оргкомітетом до гравців, тренерів і офіційних представників команд можуть застосовуватись дисциплінарні стягнення.
13.2. До гравців і офіційних представників команд застосовуються наступні дисциплінарні санкції:
13.2.1. за вилучення в матчі - дискваліфікація гравця та/або офіційного представника команди на 1 наступний матч;
13.2.2. У разі вилучення гравця, у тому числі за отримання двох жовтих карток, протягом поточного матчу, раніше отримані попередження не анулюються;
13.2.3. за чотири жовті картки в різних матчах - дискваліфікація гравця на 1 наступний матч, за наступні 4 жовті картки - дискваліфікація на 2 матчі, далі відповідно 3-7 матчів або до кінця турніру;
13.2.4. футболісти, вилучені з поля, або ті, що отримали протягом змагань 4 жовті картки, відбувають дискваліфікацію з забороною брати участь в наступних матчах до закінчення терміну дії дискваліфікації.
13.2.5. за нецензурні висловлювання на адресу арбітра матчу, організаторів, глядачів, інших гравців тощо - термін дії дискваліфікації 1-2 гри (на розсуд Оргкомітету);
13.2.6. за навмисне завдання удару супернику рукою, ногою (відмашка, удар по ногах тощо) - термін дії дискваліфікації 3 гри;
13.2.7. за провокацію, агресивну поведінку без бійки - термін дискваліфікації 1-2 гри;
13.2.8. неетична, некоректна, неспортивна поведінка - дискваліфікація на 1-3 гри;
13.2.9. напад (удар, стрибок двома ногами, підніжка, знос) на гравця (-ів) або на інших присутніх на матчі осіб - 3 гри;
13.2.10. напад (поштовх, удар ногою або рукою, підніжка, плювок) на арбітра, представників Оргкомітету - дискваліфікація від 4 матчів до виключення з турніру;
13.2.11. прояв расизму або іншої дискримінації за расою, кольором шкіри, мовою, релігією або етнічним походженням, що поширюється у формі відкритої образи, наклепу, висловлювань або жестів, підлягають дискваліфікації до кінця турніру;
13.2.12. бійка - дискваліфікація на 4 матчі;
13.2.13. особливо важкий випадок нападу з нанесенням важкої травми - від 7 матчів до закінчення змагань;
13.2.14. при повторному порушенні регламенту гравець отримує подвійний термін дискваліфікації,
13.2.15. якщо гравець систематично отримує дисциплінарне стягнення - він може бути дискваліфікований до кінця турніру.
13.3. Команди несуть відповідальність за поведінку своїх уболівальників (тренерів, організаторів, гравців, представників команди тощо) і можуть бути покарані зняттям залікових очок або технічною поразкою (в матчі, де було вчинено порушення).
13.4. Команда, яка перешкоджає проведенню турніру чи матчу (систематичне порушення регламенту, тощо) буде дискваліфікована від участі у турнірі.
13.5. За участь в матчі не оформленого в установленому порядку або дискваліфікованого футболіста команді зараховується поразка з рахунком 0:3, а команді-суперниці – технічна перемога (3:0). При цьому статистика голів анулюється.
13.6. Команді, що спізнилася більш ніж на 10 хвилин після визначеного часу початку матчу або не з'явилася на гру, зараховується технічна поразка з рахунком 0:3, а команді-суперниці – технічна перемога (3:0);
13.6.1. команда, яка не з'явилася на гру, повинна відшкодувати подвійну вартість організації проведення гри. При цьому, кожен гравець такої команди несе повну солідарну відповідальність за дії всієї команди чи окремих її гравців;
13.6.2. у разі, якщо гра була не закінчена з вини однієї з команд (гравця команди), то такій команді в даному матчі зараховується поразка з рахунком 0:3, а команді-суперниці – технічна перемога (3:0). Якщо ця команда програвала на той момент з більшою різницею м'ячів, то такий результат залишається в силі;
13.6.3. у разі, якщо гра була не закінчена з вини гравців обох команд - цим командам в даному матчі зараховуються поразки (- : -) без змін у графі «забиті та пропущені м'ячі»;
13.6.4. якщо команда, яку зняли зі змагань, провела половину і більше матчів, їй зараховуються поразки в матчах, що залишилися (- : +), а командам-суперницям – технічна перемога (+ : –);
13.6.5. якщо команда, яку зняли зі змагань, провела менше половини матчів - її результати анулюються.
13.6.6. Дисциплінарні порушення (жовті і червоні картки), які отримали футболісти в матчі, у якому згодом одній з команд зараховується поразка - не відміняються.
13.6.7. Не проведена з будь-якої причини гра відбіркового або фінального етапу не враховується в кількість матчів, які футболіст повинен пропустити у зв'язку з дискваліфікацією.
13.6.8. Після завершення турніру дисциплінарні санкції, які отримували футболісти протягом змагань, анулюються.
13.6.9. Якщо дискваліфікація викликана вилученням гравця з гри або іншою дисциплінарною провиною, і перевищує кількість матчів, які залишилися в поточному сезоні, то частина нездійсненої дискваліфікації, за рішенням Оргкомітету, може бути перенесена на наступний турнір.
13.6.10. Можливе застосування дисциплінарних санкцій за сукупністю порушень.
13.6.11. Крім дисциплінарних санкцій до футболістів можуть застосовуватися штрафні санкції.
13.6.12. Дисциплінарні санкції (дискваліфікації) обов'язково повинні бути доповнені умовним терміном (умовна дискваліфікація на той самий термін, що і фактична дискваліфікація).
13.6.13. У разі повторного порушення регламенту або при умовній дискваліфікації - гравець отримує штрафні санкції в розмірі вартості участі команди в 1 турі змагань.
13.6.14. У разі ухилення від виконання рішень Оргкомітету команди будуть позбавлятися залікових балів, а гравці будуть відсторонені від участі в змаганнях.
13.6.15. Період дискваліфікації нараховується згідно з календарем змагань турніру, тобто зимова та літня паузи не зараховуються до терміну дискваліфікації.
13.6.16. Органом, який приймає рішення про дисциплінарні та штрафні санкції (визначення термінів дискваліфікації, кількість знятих залікових пунктів, розмір штрафу тощо) є Оргкомітет турніру, який керується чинним на момент проведення турніру регламентом.
13.6.17. Учасник, який брав участь у змаганнях в складі двох і більше команд, або заявлений до такої участі, підлягає дискваліфікації на весь час проведення змагань;
13.6.18. В особливо серйозних випадках дисциплінарних порушень з боку гравців, тренерів та офіційних осіб до, під час і після гри рішення про застосування відповідальності приймає Оргкомітет.
13.7. Дисциплінарні санкції, що застосовуються до команд-учасниць:
13.7.1. За участь у грі незаявленого або неправильно оформленого гравця; Гравця, що грав під чужим прізвищем; Дискваліфікованого гравця - команді, зараховується технічна поразка з рахунком 0:3, а команді-суперниці – технічна перемога (3:0).
13.7.2. У разі участі у складах обох команд-учасниць матчу таких гравців, цим командам зараховується поразка з рахунком 0:3.
13.8. У разі якщо матч перерваний, Організаційний комітет приймає рішення: перегравання або рестарт матчу з зупиненої хвилини, зберегти або анулювати результат, присудити одній або іншій команді перемогу.

14. ІГРОВІ ПОЛЯ

14.1. Всі матчі проводяться на полях із натуральним або штучним покриттям.
14.2. Змагання не може бути проведено там, де воно заборонене або обмежене законом.

15. РОЗКЛАД МАТЧІВ

15.1. Організаційний Комітет затверджує та має право змінювати склади груп (до першого дня проведення змагань), розклад і місце проведення (поля) матчів.
15.2. Команді дозволяється зробити 1 (одне) перенесення матчу потягом обласного етапу. При цьому, заборонено переносити матчі останнього туру змагань. Всі перенесені матчі повинні бути зіграні до початку останнього туру змагань.
15.3. Перенесенням вважається будь-яка зміна дати або часу визначеного матчу в календарі змагань.
15.4. Перенесення матчу допускається виключно при дотриманні наступних умов:
15.4.1. Здійснення завчасного повідомлення про перенесення гри відповідальної за переноси особи зі складу Оргкомітету. Повідомлення будь-якої іншої людини не є підставою для перенесення. Завчасним вважається повідомлення здійснене у відповідності до п. 15.4.2. цього Регламенту у день, що не збігається із запланованою датою матчу, який підлягає перенесенню.
15.4.2. Повідомлення про перенесення повинне бути зроблене не пізніше 14:00 кожного вівторка на поточний тиждень.
15.5. Переносити матчі за 24 (двадцять чотири) години до визначеного часу початку не дозволяється. За виключенням випадків коли мають місце підтверджені форс-мажорні обставини або прийняття відповідного рішення арбітром, зокрема, у зв’язку з непридатністю поля або погодних умов, що перешкоджають проведенню матчу.

16. ФІНАНСОВІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ. СПОНСОРСТВО

16.1. До участі у турнірі допускаються команди, учасники яких вчасно та в повній мірі оплатили всі етапи участі.
16.2. Кінцевий термін повної оплати участі – не пізніше, ніж за 10 днів до початку турніру, якщо про інше не було домовлено з Організаторами турніру.
16.3. Оплату можна проводити, як одразу так і частинами.
16.4. Перша частина – оплата реєстраційного внеску. Реєстраційний внесок учасники оплачують при реєстрації на офіційному сайті турніру. Сума реєстраційного внеску складає від 200 до 600 гривень, і залежить від дати реєстрації гравця на турнір. Чим раніше учасник реєструється, тим менший реєстраційний внесок. Інформація про розмір внеску з прив’язкою до дати його сплати розміщується на офіційному сайті турніру.
16.5. Друга частина – оплата за фото і фільмування – 400 грн. Професійна фотосесія та відеозйомка обов'язкова для кожного учасника турніру. У кожному регіоні вона відбудеться в різні дати, а оплатити її потрібно не пізніше, ніж за 3 (три) дні днів до запланованої дати зйомки. Зйомка відбудеться у професійній фотостудії, а матеріали будуть використовуватися дизайнерами для створення якісних візуальних презентацій команд і графічних ефектів під час трансляції матчів. Учасники також зможуть використовувати зазначені матеріали у власних соціальних мережах. Зйомка проводиться у відповідності до суб’єктивного сприйняття її якості особи, що її проводить. У разі, якщо учасник не задоволений своїм виглядом на відзнятих матеріалах та не заявив про це безпосередньо під час проведення зйомок, зміна візуальних матеріалів допускається виключно за погодженням із Організатором турніру та за власний рахунок учасника (додаткові кошти, що не входять до вартості оплати участі у турнірі), відповідно до вартості, що визначатиметься афілійованим Організатором турніру оператором проведення зйомки.
16.6. Третя частина - організаційний внесок – 300 грн. Сюди входить: оренда поля, спортивного інвентарю, послуг медичного персоналу та арбітрів на всі матчі команди. Оплатити організаційний внесок необхідно не пізніше, ніж за два тижні до дати початку турніру.
16.7. Четверта частина - внесок у призовий фонд – 400 грн. Призовий фонд формується відповідно до загальної кількості учасників аматорського футбольного турніру та їх внесків до призового фонду. Зазначений внесок також потрібно сплатити не пізніше, ніж за два тижні до дати початку турніру.
16.8. Учасник може бути внесений до заявки команди на турнір, оплативши всю вартість участі одним платежем, або частинами. Всі оплати повинні бути повністю здійснені не пізніше, ніж за 10 днів до дати початку турніру.
16.9. За неявку на встановлений час початку матчу всієї команди чи її частини, необхідної для проведення матчу (кількість гравців менша за потрібну для участі), команда солідарно оплачує штраф у розмірі 3000 грн.
16.10. Організатор турніру покриває транспортні витрати переможців обласного (відбіркового) етапу на фінальний (Всеукраїнський) з призового фонду аматорського обласного турніру. Вибір перевізників і трансферів буде здійснений на розсуд Організатора турніру.
16.11. Реєстраційні внески не підлягають поверненню за будь-яких умов, в тому числі при настанні форс-мажорних обставин.
16.12. Плата за фотосесію та фільмування за умови її проведення, та у випадку неявки команди, не повертається.
16.13. У разі, якщо не назбирається потрібна кількість команд для організації турніру, - див. п. (17.12.) цього регламенту.
16.14. Організатор турніру не здійснює виплати будь-яких компенсацій та/або повернення витрат, понесених учасником для участі у турнірі, що стосується також випадків неможливості учасника взяти участь у матчі чи турнірі, дискваліфікації учасника чи команди, недопущення до участі у матчі.
16.15. Політика безпеки платежів: «При оплаті замовлення банківською картою, обробка платежу (включаючи введення номера карти) відбувається на захищеній сторінці процесингової системи. Це означає, що конфіденційні дані (реквізити карти, реєстраційні дані і ін.) не надходять до Організатору турніру, їх обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні і банківські дані клієнта. При роботі з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами «Visa» та «MasterCard» - «Payment Card Industry Data Security Standard» (PCI DSS ), що забезпечує безпечну обробку реквізитів банківської карти власника. Застосовувана технологія передачі даних гарантує безпеку по операціях з банківськими картами шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL)» та належить до зони повної відповідальності банківської установи, яка здійснює та/або приймає платіж, та власників онлайн-інструментів, що застосовуються для здійснення платежу. Організатор турніру не несе жодної відповідальності за процес проведення платежу, за дії банківських установ та посередників, на базі програмного забезпечення яких здійснюється платіж, інтернет-провайдерів, дій платників чи сторонніх осіб, що можуть на них впливати.
16.16. Кожна команда має право мати Спонсора, який бере на себе частину чи всі витрати, пов’язані з забезпеченням матеріальними цінностями (форма, бутси тощо) та/або інвентарем, в залежності від умов спонсорства, які кожна команда визначає зі Спонсором окремо.
16.17. Організатор турніру може рекомендувати команді Спонсорів, в залежності від пропозицій, що до нього надходять. Команда-учасниця, в особі свого капітана, зобов'язана самостійно визначитися стосовно прийнятності такої пропозиція та затвердження чи відмови від спонсорства. Капітан команди від імені всієї команди має право також подати Організатору особу для надання їй статусу Спонсора.
16.18. Для оформлення особи Спонсором команди, Спонсор зобов’язаний укласти відповідну угоду з Організатором турніру.
16.19. Розмір спонсорської допомоги визначається за домовленістю сторін у кожному конкретному випадку.
16.20. Спонсор має право на використання визначених Організатором турніру рекламних місць як на рекламних площах, оформлених для турніру, так і на формі гравців турніру, для розміщення власних знаків для товарів та послуг, фірмового найменування та інших рекламних матеріалів за погодженням з Організатором турніру.

17. ПРИЗОВИЙ ФОНД

17.1. Призовий фонд формується з внесків учасників. Чим більше команд - тим більший призовий фонд.
17.2. Кількість учасників турніру обмежена 40 командами на кожну область. Максимальна кількість гравців в одній команді - 21.
17.3. Виходячи з середньої комплектації команд у 12 гравців та повної комплектації груп на обласному турнірі, призовий фонд відбіркового етапу складе: 90 тис. за перше місце, 45 тис. за друге і 25 тис. за третє місце.
17.4. У разі, коли у всіх областях братимуть участь по 40 команд, призовий фонд фінального етапу для кожної вікової групи складе 500 тис. за 1 місце, 100 тис. за друге і 50 тис. за третє місце.
17.5. Загальний призовий фонд, і відповідно, виплати кожному призеру турніру будуть відомі після завершення реєстрації. Строки реєстрації зазначені на офіційному сайті Організатора турніру.
17.6. При кількості команд від 860 до 960 по всій Україні - призовий фонд зменшується на 10% на кожному етапі турніру - обласного та Всеукраїнського.
17.7. При кількості команд від 760 до 860 по всій Україні - призовий фонд зменшується на 20% на кожному етапі турніру - обласного та Всеукраїнського.
17.8. При кількості команд від 660 до 760 по всій Україні - призовий фонд зменшується на 30% на кожному етапі турніру - обласного та Всеукраїнського.
17.9. При кількості команд від 560 до 660 по всій Україні - призовий фонд зменшується на 40% на кожному етапі турніру - обласного та Всеукраїнського.
17.10. При кількості команд від 460 до 560 по всій Україні - призовий фонд зменшується на 50% на кожному етапі турніру - обласного та Всеукраїнського.
17.11. При кількості команд від 360 до 460 по всій Україні - призовий фонд зменшується на 60% на кожному етапі турніру - обласного та Всеукраїнського.
17.12. При кількості команд від 100 до 360 по всій Україні - турнір переноситься на нові дати, поки не збереться мінімальна кількість команд для проведення Всеукраїнського аматорського турніру.

18. ТЕРМІНИ ПУБЛІКАЦІЇ МАТЕРІАЛІВ

18.1. Всі фото/відео матеріали матчу повинні бути опубліковані протягом 10 днів після проведення матчу.

19. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

19.1. За перемогу у матчі команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.
19.2. Місця команд визначаються за кількістю очок, набраних у всіх проведених матчах.
19.3. У разі рівності очок у двох та/або більше команд, місця команд визначаються за такими показниками:
19.3.1. більша кількість набраних очок в особистих зустрічах між цими командами;
19.3.2. краща різниця забитих і пропущених м’ячів в особистих зустрічах між цими командами;
19.3.3. більша кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах між цими командами;
19.3.4. краща різниця забитих і пропущених м’ячів в усіх матчах;
19.3.5. більша кількість забитих м’ячів в усіх матчах.
19.4. При абсолютній рівності цих показників місця визначаються жеребкуванням, яке проводить Оргкомітет турніру.
19.5. Під час матчів плей-офф, в разі нічийного результату в основний час, призначається серія післяматчевих пенальті (по 3 удари на кожну команду). Пенальті здійснюються з відповідної відмітки (9 метрів від лінії воріт).
19.6. Якщо до закінчення серії пенальті одна з команд заб'є стільки м'ячів, скільки друга забити не зможе, пробивши по три удари, виконання пенальті припиняється.
19.7. У разі рівної кількості забитих м'ячів обома командами - серія пенальті триває поки одна з команд при рівній кількості гравців обох команд та виконаних ударів не заб'є на один гол більше.

20. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

20.1. Команда, яка перемогла в обласних змаганнях, нагороджується кубком переможця .
20.2. Призери турніру нагороджуються медалями.
20.3. Для кращих гравців змагань можуть бути передбачені індивідуальні нагороди.
20.4. Призовий фонд переможців обласного і всеукраїнського етапів надається згідно з пунктами 17.6. – 17.12.
20.5. Винагорода командам-переможцям виплачується капітану команди. Капітани команд самостійно здійснюють перерозподіл отриманої винагороди між гравцями команди. Організатор турніру не несе відповідальності за перерозподіл винагороди всередині команди-переможця.
20.6. Гравці команди-переможця, що отримали грошову винагороду самостійно здійснюють вирахування податків та зборів. Податки за призовий фонд утримуються з команд, згідно вимог податкового законодавства України.

21. СТРАХУВАННЯ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

21.1. Організатор турніру не несе відповідальності у випадку травм, каліцтв, хвороби, які трапилися під час турніру та матчів або за межами поля протягом перебування команди на турнірі.
21.2. За здоров'я гравців своєї команди, несе відповідальність капітан або представник команди, який вписує гравців в заявковий лист на турнір.
21.3. Організатори гарантують присутність медичного працівника на усіх матчах турніру.
21.4. Капітан команди повинен упевнитися, що життя та здоров’я всіх його гравців застраховані. Допуск до гри незастрахованих осіб є порушенням вимог цього регламенту, відповідальність за що покладається на капітана відповідної команди.

22. ДОПОВНЕННЯ ТА ЗМІНИ ДО РЕГЛАМЕНТУ

22.1. Регламент може бути доповнений або частково змінений в будь-який час на розсуд Оргкомітету турніру виключно з метою поліпшення і розвитку турніру.
22.2. У разі сумнівів щодо змісту будь-якого із положень цього Регламенту, - його тлумачення відбувається відповідно до розуміння такого положення Організатором Турніру чи його уповноваженими представниками.
22.3. Про всі додатки або зміни регламенту організатори зобов'язані повідомити учасників, шляхом розміщення нової редакції на офіційному сайті Організатора турніру. Організатор турніру залишає за собою право на власний розсуд відступити від будь-яких положень цього Регламенту у разі невизначеності, суперечливості викладених у ньому положень чи у разі, якщо під час проведення турніру, він вважатиме це за необхідне для його подальшого належного проведення.
22.4. Персональна інформація учасників змагань: при поданні заявки учасники дають згоду на обробку персональних даних (імені, адреси, дати народження, назви команди, міста проживання). Персональна інформація використовується для цілей передбачених у відповідному погодженні про обробку персональних даних.