Правила проведения Аматорского спортивного покерного турнира

Персональный данные:

Принимая участие в соревнованиях «Amateur sport», Участники дают согласие на обработку компанией их персональной информации (имени, адреса, даты рождения, название команды, города проживания). Персональная информация используется в целях: • организации, проведения и контроля турнира и вручения призов; в частности, имена участников команд, выигравших приз, публикуются в Интернете или в любых других средствах массовой информации, связанных с «Amateur sport» как описано ниже; • любых дополнительных действий по обработке, на которые Участники дают согласие, включая обмен информацией с третьими лицами, в том числе для бронирования поездок и мест на игры. Эта персональная информация собирается и обрабатывается исключительно в целях организации, проведения и отслеживания чемпионатов «Amateur sport». Компания-организатор считается контролером данных в отношении базы данных, содержащей такую персональную информацию, и обеспечивает соответствующий уровень защиты данных. 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО РЕГЛАМЕНТ ПРОВЕДЕННЯ АМАТОРСЬКОГО ТУРНІРУ ЗІ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ

Змагання зі спортивного покеру проводяться згідно з цим Положенням (Регламентом) про проведення відповідного спортивного змагання зі спортивного покеру (далі - Регламент), який затверджується ВУФСП та організатором змагань в установленому законодавством порядку. Реєстрація спортсменів (учасників) на змаганнях означає, що зареєстровані для участі у змаганнях особи визнають повноваження організаторів щодо проведення змагань, ці Правила, Правила АТД та цим Регламентом такими, що обов'язкові для виконання кожним із спортсменів(учасників) змагань.
Даний регламент розроблено відповідно до Правил проведення змагань зі спортивного покеру, затверджених Федерацією спортивного покеру України (далі – Федерація), та розповсюджуються на всіх фізичних осіб, які прийняли рішення прийняти участь у Першому всеукраїнському турнірі зі спортивного покеру “Amator Sport” .

Турніри здійснюються відповідно до Правил затверджених Міністерством молоді та спорту https://sport.gov.ua/storage/app/sites/16/Sport/Pravyla_zmagan/2020/poker.pdf.


1. МЕТА ТА ЦІЛІ

Змагання зі спортивного покеру проводяться з метою:

1.1. популяризації серед широких верств населення інтелектуального виду спорту - спортивного покеру, забезпечення прогресивних змін у розвитку інтелектуальних спортивних ігор, що дасть змогу підвищити їх роль в інтелектуальному та духовному розвитку громадян, зміцнити авторитет України у світовому співтоваристві;
1.2. визначення кращих спортсменів, підвищення майстерності спортсменів, підготовки їх для подальшоїу часті у змаганнях різного рівня;
1.3. розвитку спортивного покеру вУкраїні;
1.4. підвищення спортивної майстерності спортсменів, виконання
1.5. нормативів Єдиної спортивної класифікації України;
1.6. визначення чемпіонів і переможців;
1.7. виявлення найсильніших спортсменів для формування збірних команд України зі спортивного покерудля участі в чемпіонатах світу та Європи, інших міжнароднихзмаганнях;
1.8. покращення методів та практики судівства змагань зі спортивного покеру.
2. ОРГАНІЗАТОР ТУРНІРУ

2.1 Організатор турніру - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Аматор спорт» під егідою Федерації.
2.2. Організаторами заходу можуть виступати й інші організації в тому числі ТОВ, ПП і ГО.
2.3. Організатор формує оргкомітет заходу з числа своїх членів, залучаючи вузькопрофільних фахівців з різних видів спорту та інших сфер (далі - оргкомітет).
2.4. Оргкомітет затверджує Регламент проведення заходу і правила реєстрації та участі, а також вносить доповнення і зміни до них.
3. УЧАСНИКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ ТА ДОПУСКУ

3.1. Змагання зі спортивного покеру проводяться серед осіб у віці від 18 років.
3.2. До змагання допускаються гравці, які є членами Федерації спортивного покеру України.
3.3. Учасник повинен знати і дотримуватися, Регламенту проведення Всеукраїнського турніру зі спортивного покеру, дисципліни, законів чесної спортивної боротьби, бути коректним по відношенню до суперників, глядачів і офіційних осіб.
3.4. Учасник повинен зареєструватися на сайті “Amateur Sport” та внести необхідну оплату за участь у турнірі.
3.5. Оргкомітет «Amateur sport» залишає за собою виключне право допускати або забороняти участь в змаганнях.
3.6. Кожен учасник має мати паспорт гравця турніру (зразок надсилається на пошту після реєстрації).
3.7. Кожний гравець забовязаный з’явитися щонайменше за 30 хвилин до офіційного старту ігрового дня. Внести своє ім’я до протоколу турніру, отримати ігрові чіпи, та пройти процедуру визначення ігрового місця.
3.8. Учасники, що з’явилися після початку ігрового дня турніру, до участі у турнірі не допускаються, оплати здійснені гравцями при реєстрації не відшкодовуються.


4. ОФІЦІЙНІ ОСОБИ ЗМАГАНЬ

4.1. На змаганнях зі спортивного покеру офіційними особами є: члени оргкомітету заходу, головний суддя, суддя, секретар, дилер.
4.2. Головний суддя:
4.2.1.Головний суддя відповідає за суддівство на змаганнях відповідно до цього Регламенту. Він визначає функції суддів і дилерів, організовує, забезпечує та контролює їх роботу.
4.2.2. Головний суддя контролює стан місця проведення змагань, покерного обладнання та інвентарю.
4.2.3. Головний суддя приймає протести і виносить по ним рішення.
4.2.4. Головний суддя підписує підсумковий протокол змагань.
4.2.5. Головний суддя має право відкласти час початку змагань, якщо умови проведення не відповідають вимогам цього Регламенту; оголосити перерву і змінити розклад ігор, відсторонити від участі в змаганнях суддів, дилерів, учасників за неспортивну поведінку.
4.2.6. Головний суддя приймає остаточне рішення при виникненні будь-яких особливих ситуацій, які не відображені в тексті цих Правил.
4.3. Суддя.
4.3.1. До початку змагань суддя повинен переконатися в готовності покерного обладнання, інвентарю та крісел (стільців) для кожного учасника змагань та дилерів.
4.3.2. В процесі суддівства суддя повинен бути уважним і об'єктивним. Займане ним місце під час змагань повинно забезпечувати повний контроль над процесом гри.
4.3.3. Суддя приймає рішення про те, чи мало місце та чи інша ігрове подія. Це рішення може бути приводом для заяви протесту головному судді. Суддя зобов'язаний інтерпретувати ігрові події в повній відповідності з цими Правилами.
4.4. Секретар
4.4.1. Секретар відповідає за достовірність інформаційних матеріалів і за оформлення всієї документації на змаганнях.
4.4.2. Секретар за рішенням головного судді проводить жеребкування учасників змагань, складає і веде протокол змагань.
4.4.3. Секретар оформляє і підписує підсумковий протокол, організовує видачу учасникам змагань документів за підсумками змагань.
4.5. Дилер.
4.5.1. Дилер безпосередньо здійснює процес ведення гри між учасниками змагань відповідно до цих Правил.


5. ЭТАПИ ТУРНІРУ

5.1. Перший всеукраїнський Аматорський турнір зі спортивного покеру буде проведений в 2 етапи: відбірковий (обласний) і фінальний (всеукраїнський).
5.2. Відбірковий етап турніру, пройде в кожному з 24 обласних центрів України.
5.3. Всеукраїнський етап відбудеться в Києві. У ньому візьмуть участь 216 гравців. По 9 переможців кожного з обласних відбіркових турнірів.

6. ФОРМАТ (СИСТЕМА ПРОВЕДЕННЯ) ЗМАГАНЬ

6.1. Гравці починають гру з однаковим для всіх, установленим Регламентом кількістю чипів і початковим розміром обов'язкових ставок. Підвищення розміру обов'язкових ставок проводиться через певний інтервал часу, встановлений цим Регламентом. Спортсмени, що програли всі свої чіпи, вибувають зі змагання і втрачають право на своє подальшу в ньому участь у цьому ігровому дні.
6.2. Гравець може розпочати участь у наступному ігровому дні, за умови наявності вільних місць та заново оплативши організаційний та внесок у призовий фонд.
6.3. Для підтримання рівної кількості гравців за кожним столом, головний суддя змагання або призначена ним для цих цілей особа проводить відповідний контроль і перерозподіл гравців за столами. Перерозподіл відбувається наступним чином: гравця, що знаходиться на позиції великого блайнда, пересаджують зі стола з найбільшою кількістю учасників за стіл, де кількість учасників необхідно доповнити. Гравця пересаджують на найближчу до великого блайнду вільну позицію або, якщо вільна позиція в наступній роздачі буде великим блайндом, то гравця пересаджують саме на неї. На момент пересадки, роздачі за столами, на яких відбувається перерозподіл, повинні бути завершені.
6.4. На початку будь-якої роздачі змагання кількість гравців за столами не може становити більше, ніж одного учасника. Коли кількість гравців стає рівною кількості учасників, необхідному для формування фінального столу (визначається цим Регламентом), то гра зупиняється (поточна роздача дограється), столи розформовується і формується фінальний стіл.
6.4.1. У обласному відбірковому етапі гравці, що сформують фінальний стіл, є переможцями регіонального етапу, і цим складом їдуть на фінальний турнір до Києва.
6.4.2. У фінальному всеукраїнському етапі на початку будь-якої роздачі змагання кількість гравців за столами не може становити більше, ніж одного учасника. Коли кількість гравців стає рівною кількості учасників, необхідному для формування фінального столу (визначається Регламентом), то гра зупиняється (поточна роздача дограється), столи розформовується і формується фінальний стіл. Між усіма учасниками фінального столу проводиться жеребкування, за допомогою якої визначається місце гравця за фінальним столом. Переможцем змагання стає учасник, який виграв всі чіпи змагання.

7. CИНХРОНІ РОЗДАЧІ

7.1. Синхронні роздачі будуть використовуватися тільки в разі, коли в турнірі залишиться 10 гравців. Вони зіграють за 2-ма столами по 5 чоловік. В цьому випадку роздача за обома столами починається одночасно і поновлюється гра також одночасно - решта учасників чекають, коли закінчить роздачу останній стіл.
7.2. У момент, коли у одного з гравців закінчаться фішки, визначатися імена 9-ти переможців обласного турніру, які представлятимуть область у фінальному турнірі в Києві. У фінальному етапі в такий спосіб визначаються учасники фінального стола.

8. РІВНІ

8.1. Для регламентування тривалості змагань зі спортивного покеру, змагання розбиваються на тимчасові проміжки - рівні, в кожному наступному з яких збільшуються розміри обов'язкових ставок.
8.2. Тривалість рівнів, а також величина обов'язкових ставок визначаються цим Регламентом.
8.2.1. Тривалість рівнів відбіркового та фінального етапів турніру складатиме – 20 хв.
8.2.2. Вхідний день турніру обмежений 16 рівнями.
8.2.3. По закінченню 16-го рівня вхідний день вважається відіграний, а в фінальний день проходять всі гравці, у яких залишилися ігрові чіпи.
8.2.4. Після закінчення кожного вхідного дня ігрові чіпи кожного гравця описують і фіксують в протоколі турніру.

9. ВХІДНІ ДНІ ТУРНІРУ

9.1. Кожен гравець може прийняти участь у турнірі тільки один раз за один вхідний день.
9.2. Кількість вхідних днів може відрізнятися у кожній окремій області і залежить від кількості зареєстрованих учасників. Чим більше зареєстрованих учасників буде в окремій області, тим більше буде кількість вхідних днів.
9.3. Максимальна кількість вхідних днів на область 5.
9.4. У розкладі турнірів вхідні дні позначаються як День 1А, День 1B, День 1C та ін.
9.5. Гравці можуть входити в будь-який з ігрових днів.
9.6. Ігровий день триває 16 рівнів.
9.7. У тих гравців, у кого до кінця першого ігрового дня залишаються фішки, переходять до другого об'єднаного (фінального) дня (позначається як День 2). Далі бласний етап турніру триває до тих пір, поки в грі не залишиться 9 учасників, які сформують фінальний стіл.
9.8. Якщо гравець вибув в перший ігровий день (або його не влаштовує стек), то він можете зареєструватися в будь-який інший вихідний день.
9.9. Якщо гравець грав кілька ігрових днів, то переходить на другий (фінальний) день турніру з найбільшим стеком.
9.10. Фішки з усіх ігрових днів не сумуються.
9.11. Одна реєстрація, дозволяє участь лише в одному вхідному дні.


10. ДРУГИЙ ДЕНЬ ТУРНІРУ (ФІНАЛЬНИЙ ДЕНЬ)

10.1. Фінальний день відбіркового турніру почнеться з 16-го рівня блайндів і триватиме до тих пір, поки не визначаться 9 переможців.
10.2. 9 преможців обласного етапу отримують однакову грошову винагороду і квитки до Фінального (Всеукраїнського) етапу у місті Києві.11. ДРУГИЙ ЕТАП ТУРНІРУ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ

11.1. Всеукраїнський етап відбудеться в Києві. У ньому візьмуть участь 216 гравців. По 9 переможців кожного з обласних відбіркових турнірів.
11.2. Фінальний етап кожен гравець починає з тим стеком (кількістю чіпів), з яким він закінчив відбірковий етап. Тобто стартова кількість чіпів в учасників всеукраїнського етапу буде різною.
11.3. Всі 216 місць фінального етапу є призовими.
11.4. Кількість призових залежить від конкретного місця, на якому гравець закінчить турнір. Вище місце-більше призових.
11.5. Якщо гравець потрапив в дев'ятку найкращих гравців - він зіграє за фінальним столом.
11.6. Так само як і у відбірковому етапі, для визначення 9-ти кращих будуть проводитися синхронні роздачі (див. Відбірковий етап).
11.7. Фінальна гра буде транслюватися онлайн з використанням візуалізацій і відеоефектів рівня кращих світових покерних турнірів.
11.7 Всеукраїнський етап буде відбуватися протягом 3-х днів, а останній буде повністю присвячений грі за фінальним столом.

12. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЯ

12.1. Місце проведення змагань визначається організатором турніру та доводиться до відома зареєстрованих учасників турнірів.
12.2. Змагання не може бути проведено там, де воно заборонено або обмежено законом. Застосовуються всі державні, регіональні та місцеві закони і нормативні акти.

13. ФОРМА І ІНВЕНТАР

13.1. Гравці несуть відповідальність за інвентар, який був наданий організатором для проведення турніру. У разі втрати або пошкодження виданого інвентарю, гравці повинні відшкодувати вартість або надати аналогічний втраченому або пошкодженому.
13.2. Про охайну форму.

14. ФІНАНСОВІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ
15.
15.1. Для участі у турнірі вам потрібно зробити наступні платежі:
15.1.1. Оплатити реєстраційний внесок 300 грн. Відразу ж після реєстрації на сайті, вам потрібно сплатити реєстраційний внесок. Він становить 300 грн. Після оплати за учасником автоматично бронюється місце в турнірі.
15.1.2. Оплата членського внеску. Участь в турнірі можливо тільки для членів Федерації спортивного покеру України. Щоб стати членом Федерації, вам потрібно зробити членський внесок і заповнити необхідну форму у нас на сайті. Членський внесок на час проведення турніру складає всього 100 грн. Якщо ви хочете оформити річне членство, ви також зможете це зробити у нас на сайті, вибравши потрібний пункт в анкеті. Його вартість - 450 грн. Якщо ви вже є членом Федерації спортивного покеру України, то ви можете пропустити цей етап реєстрації.
15.1.3. Внесок в призовий фонд. Для участі в турнірі вам необхідно оплатити внесок у призовий фонд - 2000 грн. Цю частину оплати ви можете провести відразу після реєстрації, разом з реєстраційним внеском, або потім. Але не пізніше, ніж за 2 тижні до початку турніру. Гравці, які не оплатили внесок до призового фонду, не допускаються до участі в турнірі.
15.2. Політика безпеки передачі реквізитів платіжної картки "/" Політика безпеки платежів ": При оплаті замовлення банківською картою, обробка платежу (включаючи введення номера карти) відбувається на захищеній сторінці процессинговой системи. Це означає, що ваші конфіденційні дані (реквізити карти, реєстраційні дані і ін.) не надходять до нас, їх обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні і банківські дані клієнта. При роботі з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard - Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS ), що забезпечує безпечну обробку реквізитів Банківської карти Власника. Застосовувана технологія передачі даних гарантує безпеку по операціях з банківськими картами шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL). "
16. ДИСЦИПЛІНА ТА ШТРАФНІ САНКЦІЇ

16.1. Оргкомітет «Amateur sport» залишає за собою право скасувати, призупинити та (або) змінити турнір або будь-яку його частину, якщо, на думку «Amateur sport» , цілісність або належне функціонування організації порушується в результаті шахрайства, технічних збоїв або впливу будь-якого іншого фактору.
16.2. Оргкомітет «Amateur sport» залишає за собою право дискваліфікувати будь-якого Учасника, який, на її думку, втручається в роботу або діє, порушуючи Офіційні правила. Будь-яка спроба будь-якої особи навмисно порушити законність проведення турніру може являти собою порушення кримінального або цивільного права, а тому в разі вчинення такої спроби організація «Amateur sport» залишає за собою право вимагати від будь-якого такого особи компенсації збитків та інших витрат (в тому числі, гонорарів адвокатів) в повному обсязі, дозволеному законодавством.
16.3. Беручи участь в турнірі, Учасники погоджуються дотримуватися Правил і рішення офіційних осіб і адміністраторів змагання.


17. ПРОТЕСТИ ТА АПЕЛЯЦІЇ

17.1. Якщо під час проведення змагань зі спортивного покеру виникають справедливі підстави для сумнівів в інтерпретації цих Правил та інших положень, що використовуються, спірні питання мають розв'язуватися за
рішенням головного судді (рефері) змагань відповідно до пункту І розділу І Правил АТД.


18. ПРИЗОВИЙ ФОНД

Загальний призовий фонд складається з двох частин: Гарантований та Накопичувальний.

18.1. Гарантований Ми гарантуємо виплату 1.000.000. грн. переможцю всеукраїнського (фінального) етапу турніру.
18.2. Накопичувальний. Ця частина призового фонду формується під час реєстрації гравців на турнір. Чим більше учасників, тим більший призовий фонд. Виплати по всіх призових місцях, крім переможця фінального етапу, залежать від внесків гравців. Тому, конкретні суми виплат будуть відомі після закінчення останнього вхідного дня відбіркового етапу турніру.


19. ОБОВЯЗКИ ОРГАНІЗАТОРА ТУРНІРУ:

19.1. забезпечити можливість спортсменам для участі в турнірах зі спортивного покеру;
19.2. забезпечити максимально рівні умови для учасників змагань
19.3. забезпечити нагороди для переможців, відповідно до призового фонду, що буде сформований учасниками.

20. ДОПОВНЕННЯ ТА ЗМІНИ ДО РЕГЛАМЕНТУ


18.1. Регламент може бути доповнений або частково змінений в будь-який час за бажанням Оргкомітету «Amateur sport» виключно з метою поліпшення і розвитку змагань.
18.2. Про всі додатки або зміни регламенту організатори зобов'язані повідомити гравців турніру.
18.3. Персональна інформація Беручи участь в змаганнях «Amateur sport» , Учасники дають згоду на обробку компанією їх персональної інформації (імені, адреси, дати народження, назви команди, міста проживання). Персональна інформація використовується в цілях:
18.4. організації, проведення та контролю турніру і вручення призів; зокрема, імена учасників команд, які виграли приз, публікуються в Інтернеті або в будь-яких інших засобах масової інформації, пов'язаних з «Amateur sport» як описано нижче;
18.5. 4будь-яких додаткових дій з обробки, на які Учасники дають згоду, включаючи обмін інформацією з третіми особами, в тому числі для бронювання поїздок і місць на ігри. Ця персональна інформація збирається і обробляється виключно в цілях організації, проведення та відстеження чемпіонатів «Amateur sport» . Компанія-організатор вважається контролером щодо бази даних, що містить персональну інформацію, і забезпечує відповідний рівень захисту.

Орієнтовні дати проведення турніру:

Турнір відбудеться 01.06.2021 року по 31.07.2021.