"Amateur Chess"

аматорський шаховий турнір

НАЙМАСШТАБНІШИЙ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ

ТУРНІР ВІДБУвається ЗА ПІДТРИМКИ:

ВСЕ ПРО ТУРНІР У ВІДЕО ЗА 2 ХВИЛИНИ

√. У турнірі немає вікових обмежень. Кожен учасник потрапить в одну з семи вікових категорій. У наймолодшу допускаються учасники віком до 6 років, в найстаршу – від 16-ти.
√. Змагання відбудуться у всіх обласних центрах. Наша місія провести наймасштабніший шаховий турнір в історії України: ми плануємо зібрати 280 учасників з кожної області та понад 6000 з усієї України.
√. Всі турніри шахового чемпіонату пройдуть за швейцарською системою згідно з правилами ФІДЕ. Жеребкування всіх турнірів буде здійснюватись програмою SwissManager.
√. Ми надаємо найбільший пакет послуг для аматорського спорту, якому немає аналогів в Україні. 
√. 1 година 30 хвилин додаванням 30 секунд на хід кожному
учаснику до закінчення партії.
√. За підсумками чемпіонату передбачено розрахунок рейтингу ФІДЕ. 

Дізнатись більше


ЯК ВІДБУДЕТЬСЯ ТУРНІР?

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АМАТОРСЬКИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР ВІДБУДЕТЬСЯ У ДВА ЕТАПИ:
ВІДБІРКОВИЙ (ОБЛАСНИЙ) І ФІНАЛЬНИЙ (ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ)

П Е Р ш и Й   Э Т А П

Відбірковий

Обласний

Відбірковий етап буде проведений у кожному з 24 обласних центрів країни. У нашому турнірі немає жодних вікових обмежень, а всіх учасників розподілять в одну з семи вікових категорій. У кожній ми плануємо набрати по 40 гравців.
Відбірковий етап відбудеться за швейцарською системою у 8 турів, згідно з правилами ФІДЕ, а всі партії триватимуть одну годину 30 хвилин з додаванням 30-ти секунд на хід кожному учаснику.
Переможці кожної з 7-ми вікових категорій потраплять у фінальну частину турніру, яка відбудеться у Києві.  

д р у г и й   Э Т А П

Фінальний 

Всеукраїнський

У всеукраїнському етапі візьмуть участь 168 гравців. По 24 переможця обласних турнірів кожної з 7-ми вікових категорій. Фінальний етап буде відбуватись за швейцарською системою у 7 турів. Тривалість партії складе одну годину 30 хвилин з додаванням 30 секунд на хід кожному учаснику.


ГРУПИ І ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ

МОЛОДШІ УЧАСНИКИ ЗА БАЖАННЯМ МОЖУТЬ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ГРУП СТАРШОЇ ВІКОВОЇ КАТЕГОРІЇ


У ЯКИХ ОБЛАСТЯХ ВІДБУДЕТЬСЯ ТУРНІР?

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АМАТОРСЬКИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР БУДЕ ПРОВЕДЕНИЙ

У ВСІХ ОБЛАСНИХ ЦЕНТРАХ КРАЇНИ!


ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Всіх учасників розподілять в одну з семи вікових категорій. У наймолодшу потраплять діти до 6-ти років, у найстаршу люди, яким на момент проведення турніру виповнилось 16. Однак, за бажанням молодших учасників, вони можуть долучитися до груп старшої вікової категорії.
Для того, щоб зіграти у турнірі кожен гравець повинен зареєструватись на сайті «Amater Sport» та оплатити свою участь у змаганнях.
У процесі реєстрації вам необхідно вказати ваше ім’я, прізвище, по-батькові та дату народження, а також вибрати область та вікову групу.
Після реєстрації ви отримаєте доступ до вашого особистого кабінету на сайті, де ви зможете оплатити вашу участь у турнірі.
Всі фінансові операції дозволено проводити особам, яким виповнилось 18 років. Неповнолітніх учасників можуть зареєструвати на турнір їхні батьки або інші довірені особи.

ЯКА ВАРТІСТЬ УЧАСТІ В ТУРНІРІ?

Загальна вартість участі в турнірі зараз становить 1500 грн. Оплата складається з 4-х частин, які ви можете оплатити одразу, при реєстрації, або поступово, др початку турніру. Всі частини оплати є обов'язковими і одноразовими.

ЧАСТИНА 1
РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ВНЕСОК
200 ГРН.

Зараз реєстраційний внесок складає 200 грн, але перед початком самого турніру зросте до 600 грн. Сплатив його, Ви гарантуєте собі участь в турнірі.

ЧАСТИНА 2
ФОТО і ВІДЕОЗЙОМКА
400 ГРН.

Це обов'язково для кожного учасника турніру і коштує 400 гривень. Зйомка відбудеться у професійній фотостудії, а матеріали використають наші дизайнери для створення якісних презентацій гравців і відеоефектів у записах партій. Ви також зможете ділитися цими матеріалами у власних соціальних мережах.
З роботами наших дизайнерів ви можете ознайомитися тут, на сайті, а також в наших соц. мережах.

ЧАСТИНА 3
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК
300 ГРН.

У вартість організаційного внеску входить оплата оренди приміщень, послуги суддів, тощо. Його необхідно сплатити за 10 днів до початку турніру.

ЧАСТИНА 4
ВНЕСОК У ПРИЗОВИЙ ФОНД
600 ГРН.

Призовий фонд формується з внесків учасників. Його також необхідно сплатити за 10 днів до початку турніру. 


ПРИЗОВИЙ ФОНД

Призовий фонд формується з внесків учасників. Чим більше гравців - тим більший призовий фонд. Але кількість учасників турніру обмежена 40 гравцями на область в кожній з семи вікових категорій.
Тому, виходячи з повної комплектації груп на обласному турнірі, призовий фонд відбіркового етапу складе: 7 тис. за перше місце, 5 тис. за друге і 3 тис. за третє місце в кожній з вікових груп. Чемпіон області також отримає безкоштовну поїздку і проживання на час проведення всеукраїнського етапу змагань.
У разі, якщо в турнірі братимуть участь по 40 гравців з кожної області, призовий фонд фінального етапу для кожної вікової групи складе: 70 тис. за 1 місце, 30 тис. за друге і 15 тис. за третє місце.
Загальний призовий фонд, і відповідно, виплати кожному призеру турніру будуть відомі після завершення реєстрації.


НАШІ ПАРТНЕРИ

12
Днів
01
Годин
52
Хвилин
52
Секунд

Попередня РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ ДО

18:30, 20 вересня, 2021

ПРИЗОВИЙ ФОНД СТАНЕ ВІДОМИМ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ