ТУРНІР ВІДБУвається ЗА ПІДТРИМКИ:

ВСЕ ПРО ТУРНІР У ВІДЕО ЗА 2 ХВИЛИНИ

√. До змагань допускаються учасники віком від 16 років на момент проведення турніру. ДЕТАЛЬНІШЕ.
. Турнір відбудеться у всіх областях країни! У кожній ми плануємо зібрати по 40 команд і 960 по всій Україні.  ДЕТАЛЬНІШЕ.
√. Формат турніру - 8 на 8. У заявці кожної команди повинно бути мінімум 8 гравців. Ми рекомендуємо заявити мінімум 11 гравців, щоб була можливість проводити заміни в щільному ігровому графіку. За одну команду може бути заявлено максимум 21 гравець. ДЕТАЛЬНІШЕ.
√. Крім високої організації турніру, кожен учасник отримує ряд додаткових послуг, рівень яких відповідає професійному спорту.  ДЕТАЛЬНІШЕ.

Дізнатись більше

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

ЯК ВІДБУДЕТЬСЯ ТУРНІР?

Перший всеукраїнський Аматорський турнір з футболу буде проведений у 2 етапи: відбірковий (обласний) і фінальний (всеукраїнський).

П Е Р ш и Й   Э Т А П

Відбірковий

Обласний

Відбірковий етап відбудеться таким чином:

40 команд розподілять в 4 групи по 10. Кожна команда зіграє по одному матчу з усіма суперниками в групі. Переможці своїх груп зіграють в півфіналах. Півфінальні поєдинки визначать дві кращі команди, які зіграють у фінальному матчі за звання чемпіона області. Дві інші команди зіграють у «втішному» фіналі за III місце. Команда-переможець відбіркового етапу буде представляти свою область на фінальному етапі в Києві.

Турнірна таблиця

д р у г и й   Э Т А П

Фінальний 

Всеукраїнський

У Фінальному етапі турніру візьмуть участь 24 команди - 24 обласних чемпіона.

Після жеребкування учасники зіграють за кубковим принципом на вибування: 1/12, 1/6 і 1/3 фіналів. У фінальну групу потраплять 3 кращих команди, які зіграють по одній грі між собою. За очками, які команди наберуть в групі, буде визначено 1-е, 2-е й 3-е місце. При рівній кількості очок двох і більше команд, будуть враховуватися результати очних зустрічей, кількість забитих, пропущених м'ячів та інші додаткові показники.

Турнірна таблицяУ ЯКИХ ОБЛАСТЯХ ВІДБУДЕТЬСЯ ТУРНІР?

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АМАТОРСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР ВІДБУДЕТЬСЯ

У ВСІХ 24 ОБЛАСТЯХ КРАЇНИ!


ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

√. Якщо Ви хочете зіграти на турнірі, але у Вас немає команди - реєструйтеся як ВІЛЬНИЙ ГРАВЕЦЬ. Виберіть свою улюблену позицію на полі й наші менеджери в найкоротші терміни знайдуть для Вас команду для участі в змаганнях.
√. Якщо серед Ваших друзів є футболісти, з якими Ви хочете зіграти разом, але їх кількості недостатньо для повної комплектації команди - реєструйтеся як ГРУПА ГРАВЦІВ. Після реєстрації з Вами зв'яжуться наші менеджери і  негайно почнуть пошук гравців для Вашої команди.
√. Якщо у Вас є достатня кількість гравців (8) - зареєструйте ПОВНУ КОМАНДУ. Команду може зареєструвати тільки капітан - людина через яку буде відбуватися комунікація між гравцями і організатором змагань.

Для того, щоб гарантувати собі участь в турнірі, в процесі реєстрації Вам необхідно сплатити реєстраційний внесок, який зараз становить всього 200 гривень для кожного гравця.

ЗАРЕЄСТУВАТИСЬ

Як вільний гравець

Якщо Ви хочете зіграти на турнірі, але у Вас немає команди - реєструйтесь як ВІЛЬНИЙ ГРАВЕЦЬ. Оберіть свою улюблену позицію на полі і наші менеджери у найкоротший термін знайдуть для Вас команду для участі в змаганнях.

Реєстрація

ЗАРЕЄСТУВАТИСЬ

Як група гравців

Якщо серед Ваших друзів є футболісти, з якими ви хочете зіграти разом, але їх кількості не достатньо для повної комплектації команди – зареєструйтесь як ГРУПА ГРАВЦІВ. Після реєстрації з Вами зв'яжуться наші менеджери і негайно розпочнуть пошук гравців для Вашої команди.

Реєстрація

ЗАРЕЄСТУВАТИСЬ

Як повна команда

Якщо у вас є достатня кількість гравців (8) – зареєструйте ПОВНУ КОМАНДУ. Зареєструвати команду може тільки капітан – особа через яку буде відбуватись комунікація між командою та організатором турніру.

Реєстрація

ЯКА ВАРТІСТЬ УЧАСТІ В ТУРНІРІ?

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ОПЛАТА?

Кожен гравець оплачує свою участь самостійно, а сама оплата складається з чотирьох частин, які можна оплатити одразу, при реєстрації, або поступово, до початку першого матчу.

ЧАСТИНА 1
РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ВНЕСОК
200 ГРН.

Зараз реєстраційний внесок, який гравці оплачують при реєстрації на сайті «Amateur Sport», становить 200 грн. Він гарантує вам участь у турнірі. Пізніше сума внеску дорівнюватиме 400 грн, а перед початком змагань зросте до 600 грн. з кожного учасника.

ЧАСТИНА 2
ФОТО і ВІДЕОЗЙОМКА
400 ГРН.

Професійна фото та відеозйомка обов'язкова для кожного учасника турніру. У різних регіонах вона відбудеться у різні дати. Зйомка буде проходити в професійній фотостудії, а матеріали використовують наші дизайнери для створення якісних візуальних презентацій команд і графічних ефектів під час трансляції матчів.

ЧАСТИНА 3
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК
300 ГРН.

У вартість організації турніру входить: оренда поля, спортивного інвентарю, послуг медичного персоналу та арбітрів на ВСЕ матчі команди. Сплатити організаційний внесок необхідно за 10 днів до початку турніру.

ЧАСТИНА 4
ВНЕСОК У ПРИЗОВИЙ ФОНД
400 ГРН.

Призовий фонд формується із загальної кількості учасників аматорського футбольного турніру. Його також потрібно оплатити за 10 днів до початку змагань.


що входить у вартість?

УЧАСНИКАМ аматорського футбольного ТУРНІРУ ОРГАНІЗАТОРИ НАДАЮТЬ:

√. 9 гарантованих матчів;
√. Професійна фотосесія та відеозйомка кожного учасника;
√. Відео матчів у високій роздільній здатності з використанням якісних графічних ефектів;
√. Візуальна презентація команд і кожного гравця окремо;
√. Загальна статистика команди: кількість голів, карток і т.п .;
√. Рубрика "Топ-10 сейвів" і "Топ-10 голів";
√. Можливість зіграти на кращих полях і стадіонах країни;
√. Висококваліфіковані арбітри та мед. персонал;
√. Весь необхідний спортивний інвентар (м'ячі, манишки і т.п.);


КОЖНА КОМАНДА буде ПРЕДСТАВЛЕНА ТАК:


ГАРАНТоВАНиЙ ПРИЗ ЗА перше Місце

500.000 грн

Переможець всеукраїнського Аматорського турніру гарантовано отримає 500.000 грн.

Загальний призовий фонд формуєтся з внесків  учасників. Чим більше команд візьме участь у турнірі – тим більшим буде призовий фонд. За умови, якщо в області зареєструється 40 команд - виплати по призовим місцям складуть:

Для переможців відбіркового етапу:
1 місце - 90 000 грн.
2 місце - 45 000 грн.
3 місце - 25 000 грн.

Для переможців фінального етапу:
1 місце - 500 000 грн. (ГАРАНТОВАНО)
2 місце - 100 000 грн.
3 місце - 50 000 грн.


Отримайте спонсорську підтримку!

На турнірі багато відомих людей і компаній шукають команди з різних областей. Спонсорську підтримку можуть отримати ті команди, які зареєструвались на турнір. Всі інші частини оплати участі покриває спонсор. Він також надає 10 комплектів брендованої форми.


На тУРНІРІ "AMATEUR SPORT" Є МОЖЛИВІСТЬ СТАТИ СПОНСОРОМ ФУТБОЛЬНОЇ КОМАНДИ

СПОНСОР КОМАНДИ ОТРИМАЄ:

√. Від 10 до 21 гравця;
√. Можливість підтримати розвиток спорту в Україні;
√. Популяризацію бізнесу, публікації в регіональних ЗМІ;
√. 
Якісний фото та відео контент для соціальних сторінок і цільового маркетингового використання;
√. Лояльність до бренду;
√. Статус соціально-активної компанії;

Ваша майбутня команда отримає:

√. Можливість участі в турнірі (9 гарантованих матчів);
√. Уніформу з Вашим логотипом для всієї команди та весь необхідний спортивний інвентар;

НАШІ ПАРТНЕРИ

12
Днів
01
Годин
52
Хвилин
52
Секунд

РЕЄСТРАЦІЯ

Реєстрація до

18:30, 20 Серпня, 2021

Гарантований приз за 1 місце: 500 000 грн.

зареєструватись