"Amateur Poker"

Аматорський ТУРНІР ЗІ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ

НАЙМАСШТАБНІШИЙ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
РЕЄСТРАЦІЯ

ТУРНІР ВІДБУвається ЗА ПІДТРИМКИ:

ВСЕ ПРО ТУРНІР У ВІДЕО ЗА 2 ХВИЛИНИ

√. До змагань допускаються учасники віком від 18 років на момент проведення турніру.
√. Змагання відбудуться у всіх областях країни. Наша місія – провести √. Перший всеукраїнський Аматорський турнір зі спортивного покеру. Ми плануємо зібрати щонайменше 200 гравців в кожній області і понад 5000 по всій Україні.
√. Перший всеукраїнський Аматорський турнір зі спортивного покеру відбудеться у 2 етапи: відбірковий (обласний) і фінальний (всеукраїнський). Всі турніри будуть проведені у форматі freezeout з можливістю багаторазового входу (re-entry) на відбірковому етапі.
√. Загальний призовий фонд формується учасниками турніру, але переможець фінального етапу гарантовано отримує 1.000.000 гривень.

Дізнатись більше


ЯК ВІДБУДЕТЬСЯ ТУРНІР?

АМАТОРСЬКИЙ ТУРНІР ЗІ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ ВІДБУДЕТЬСЯ У ДВА ЕТАПИ:
ОБЛАСНИЙ (ВІДБІРКОВИЙ) І ФІНАЛЬНИЙ (ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ)

П Е Р ш и Й   Э Т А П

Відбірковий

Обласний

Перший етап - Відбірковий - складається з турнірів у кожному з 24 обласних центрів країни.

Відбірковий етап відбудеться у форматі freezeout з багаторазовим входом (re-entry). Кожен гравець зможе увійти тільки один раз за один вхідний день. Кількість вхідних днів буде різною у кожній окремій області і залежить від кількості зареєстрованих учасників. Чим більше бажаючих буде у вашій області, тим більшою буде кількість вхідних днів. В середньому їх буде близько 5-ти, а позначатись вони будуть як «ДЕНЬ 1а», «ДЕНЬ 1б» і т.д.
Протягом вхідного дня зіграють блайнди від 1 по 15 рівень включно. Кожен тривалістю 20 хвилин.
По досягненні 16-го рівня вхідний день вважається відіграним, а у наступний день («день 2») проходять всі гравці, у яких на руках залишаться фішки.
За результатами вхідного дня всі фішки кожного гравця описують і фіксують в протоколі турніру.

Другий день відбіркового турніру («ДЕНЬ 2») почнеться з 16-го рівня блайндів і триватиме до тих пір, поки не визначаться 9 переможців. Вони отримають однакові призові і квиток на фінальну частину турніру.
Для визначення 9-ти кращих гравців будуть проводитись синхронні роздачі.

Синхронні роздачі будуть використовуватись виключно у випадку, коли в турнірі залишиться 10 гравців. Вони зіграють за 2-ма столами по 5 чоловік. В цьому випадку роздача за обома столами починається одночасно і поновлюється гра також одночасно - решта учасників чекають, коли закінчить роздачу останній стіл.
У момент, коли в одного з гравців закінчаться фішки, визначаться імена 9-ти переможців обласного турніру. 

д р у г и й   Э Т А П

Фінальний 

Всеукраїнський

Всеукраїнський етап відбудеться в Києві. У ньому візьмуть участь 216 гравців. По 9 переможців кожного з обласних відбіркових турнірів.

Фінальний етап кожен гравець починає з тим стеком (кількістю фішок), з яким він закінчив відбірковий етап. Тобто стартова кількість фішок в учасників всеукраїнського етапу буде різною.
Всі 216 місць фінального етапу є призовими, але кількість призових залежить від конкретного місця, на якому гравець закінчить турнір. Вище місце-більше призових.
Якщо ви потрапили в дев'ятку найкращих гравців - ви зіграєте за фінальним столом.
Так само, як і у відбірковому етапі, для визначення 9-ти кращих будуть проводитися синхронні роздачі.
9 кращих гравців зіграють за фінальним столом.
Фінальна гра буде транслюватися онлайн з використанням візуалізацій і відеоефектів рівня кращих світових покерних турнірів.
Всеукраїнський етап буде відбуватися протягом 3-х днів, а останній буде повністю присвячений грі за фінальним столом.У ЯКИХ ОБЛАСТЯХ ВІДБУДЕТЬСЯ ТУРНІР?

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АМАТОРСЬКИЙ ТУРНІР ЗІ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ ВІДБУДЕТЬСЯ

У ВСІХ 24 ОБЛАСТЯХ КРАЇНИ!


ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

До участі в турнірі допускаються гравці, які досягли віку 18 років, а також є членами Федерації спортивного покеру України.
Щоб стати членом Федерації ви можете швидко заповнити форму тут, на сайті.
Для того, щоб взяти участь в Першому всеукраїнському аматорського турнірі зі спортивного покеру, вам потрібно зареєструватись на сайті турніру «Amateur Sport» і сплатити внесок за участь.
В процесі реєстрації вам необхідно вказати ваші контактні дані та область, в якій ви плануєте зіграти. А також вказати номер вхідного дня («1а», «1б», «1в»).
Нагадуємо, що з початком реєстрації на турнір в різних областях буде різна кількість вхідних днів, а формат змагання передбачає можливість багаторазового входу на відбірковому етапі. По одному на кожен день входу.
Тому, якщо ви хочете збільшити Ваші шанси на вихід у фінальну частину чемпіонату краще зареєструватися на перший вхідний день («1а»). Якщо у вас закінчаться фішки, ви зможете пройти реєстрацію на наступний день входу («1б»).

Яка вартість участі в турнірі?

ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ УЧАСТІ В ТУРНІРІ СТАНОВИТЬ 2400 грн., А САМА ОПЛАТА СКЛАДАЄТЬСЯ З ТРЬОХ ЧАСТИН, ЯКІ МОЖНА СПЛАТИТИ ОДРАЗУ, ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ, АБО ПОСТУПОВО, ДО ПОЧАТКУ ТУРНІРУ.

ЧАСТИНА 1
РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ВНЕСОК
300 ГРН.

Відразу ж після реєстрації на сайті, вам потрібно сплатити реєстраційний внесок. Він становить 300 грн. Після оплати за учасником автоматично бронюється місце в турнірі.

ЧАСТИНА 2
ЧЛЕНСЬКИЙ ВНЕСОК
100 ГРН /450 ГРН.

Участь в турнірі можлива тільки для членів Федерації спортивного покеру України. Щоб стати членом Федерації, вам потрібно зробити членський внесок і заповнити необхідну форму у нас на сайті. Членський внесок на час проведення турніру складає всього 100 грн. Якщо ви хочете оформити річне членство, ви також зможете це зробити тут, вибравши потрібний пункт в анкеті. Вартість річного членства становить 450 грн.

ЧАСТИНА 3
ВНЕСОК У ПРИЗОВИЙ ФОНД 
2000 ГРН.

Для участі в турнірі вам необхідно сплатити внесок до призового фонду - 2000 грн. Цю частину оплати ви можете провести відразу після реєстрації, разом з реєстраційним внеском, або потім. Але не пізніше, ніж за 10 днів до початку турніру. Гравці, які не сплатили внесок до призового фонду, не допускаються до участі в турнірі.


Гарантований ПРИЗ за 1 місце
1.000 000.00 ГРН.

Загальний призовий фонд складається з двох частин:

1. ГАРАНТОВАНИЙ - Ми гарантуємо виплату 1.000.000. грн переможцю всеукраїнського (фінального) етапу турніру.

2. НАКОПИЧУВАЛЬНИЙ - Ця частина призового фонду формується під час реєстрації гравців на турнір. Чим більша кількість учасників, тим більший призовий фонд. Виплати по всіх призових місцях, крім переможця фінального етапу залежать від внесків гравців. Тому, конкретні суми виплат будуть відомі після закінчення останнього вхідного дня відбіркового етапу турніру.


НАШІ ПАРТНЕРИ

12
Днів
01
Годин
52
Хвилин
52
Секунд

РЕЄСТРАЦІЯ

Реєстрація до

18:30, 20 липня, 2021

Гарантований приз за 1 місце: 1.000.000 грн.