Генеральний Тревел Партнер КИЙАВІА СПОРТ

КИЙАВІА СПОРТ — тревел-компанія, що спеціалізується на сервісах для спортивних команд, спортсменів аматорів та вболівальників. Ми досконало знаємо специфіку потреб спортсменів, задовільняємо її своїм 27 річним досвідом та дбаємо про всі деталі – від бронювання транспорту, проживання, медичного страхування, харчування та розваг до організації спортивних турнірів та оздоровчих турів.

Red Bull - «енергетичний» партнер

Red Bull - наш «енергетичний» партнер турніру Amateur Sport. Кожному учаснику турніру Red Bull надасть не тільки крила, а й енергетичний напій що додасть сил та витривалості на полі! А також, встановить свою енергетичну зону для шанувальників футболу на фінальних матчах за Кубок України! 

Медичний партнер турніру Аматор Спорт- мережа клінік «Viva»

Viva - це 8 багатопрофільних медичних центрів в м. Києв: ⁃ Лікарі всіх спеціальностей; ⁃ Сучасна діагностика; ⁃ Хірургічний центр та власний стаціонар; ⁃ Цілодобовий травмпункт; ⁃ Швидка допомога; ⁃ Всі види аналізів; ⁃ Транспортування хворих та послуги на дому. Мережа клінік «Viva» завжди з Вами! Бригади швидкої медичної допомоги «Viva» будуть присутні на усіх матчах у Київській області та на іграх за Кубок України.

Аматорский футбольный турнир

Стать партнером

CRM-форма появится здесь