Amateur sport

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ аматорськОго футбольного ТУРНІРУ

1. Місія і цілі 

1.1. Турнір з футболу серед команд «Amateur sport» проводиться з метою: 

- пропаганди здорового способу життя; 

- подальшого розвитку футболу; 

- популяризації футболу; 

- залучення максимальної кількості учасників в змаганнях ; 

- пропаганди футболу як одного з методів фізичного виховання. 

1.2. 1.2. Організатори. 

Організатор заходу - Організатор турнірів ТОВ "АМАТОР СПОРТ" РНОКПП: 43673041

 Тел. 0800308878 E-mail: info@amateursport.com.ua

1.3. Організаторами заходу можуть виступати й інші організації в тому числі ТОВ, ПП і ГО. 

1.4. Організатор формує оргкомітет заходу з числа своїх членів, залучаючи вузькопрофільних фахівців з різних видів спорту та інших сфер (далі - оргкомітет). 

1.5. Оргкомітет затверджує Регламент проведення заходу і правила реєстрації та участі, а також вносить доповнення і зміни до них.

2. Учасники та умови проведення змагань 

2.1. Учасниками змагань «Amateur sport» є аматорські команди. 

2.2. Відповідно до умов проведення турніру, участь у змаганнях беруть команди, які будуть об'єднані в ліги. Склад команди: 8 - 15 гравців і представники команд. 

2.3. У змаганнях «Amateur sport» НЕ допускається участь професійних гравців . Гравцям інших ліг, а також будь-яких закордонних проф. змагань участь заборонено. 2.4. Змагання проводиться у форматі: ліга і кубок. 

2.5. Ігри проводяться на полі розміром: довжина - мінімум 55 м, максимум 80м; ширина - мінімум 30 м, максимум 45м. З встановленими на них воротами. 

2.6. Команди грають складом 8 гравців: 7 польових і 1 воротар . 

2.7. Тривалість гри складає: 2 тайми по 25 хвилин ігрового часу з перервою між таймами . 

2.8. Змагання проводяться за правилами гри в футбол, без «положення поза грою» 

2.9. Вік гравців - від 16 до 60 років. 

2.10. Ігри проводяться за календарем змагань, затвердженим головою «Amateur sport». 

2.11. Гравець має право грати за 1 команду у всіх чемпіонатах «Amateur sport». 

2.12. Гравець не має права грати за кілька команд, які грають в одному або різних дивізіонах. 

2.13. Капітани / Організатори команд відповідають за дотримання правил допуску спортсменів до гри і наявність у гравців дозволу від лікаря. 

2.14. На ВСІХ стадіонах заборонено грати у взутті з металевими шипами. Організатор / тренер / капітан несе відповідальність за дотриманням вимог до взуття гравців, згідно регламенту. Якщо гравець виходить на поле в забороненому взутті, то арбітр має право застосувати покарання у вигляді жовтої картки і не допустити гравця до гри. 

2.15. Н а території стадіону та трибун включно, під час проведення змагань, заборонено розпивання спиртних напоїв і куріння(відноситься до сигарет, вейпв, айкосів і тд ). Піротехніка заборонена! Організація залишає за собою право припиняти прояви грубості (мат , образи) під час проведення турніру. 

2.16. Заборонено перебувати в технічній зоні (місце перебування гравців заміни) стороннім (незаявленим особам або дискваліфікованим). 

2.17. Капітан / організатор / тренер команди повинен заповнити протокол матчу перед грою, а саме - занести присутніх гравців в протокол. 

2.18. Капітан / організатор / тренер команди має право ознайомитися з протоколом матчу після гри. 

2.19. «Amateur sport» залишає за собою право скасовувати або переносити турнір, а також змінювати структуру і правила турніру або кубка. «Amateur sport» також залишає за собою право вносити подібні зміни, якщо визнає їх необхідними для забезпечення дотримання чинних законів. 

3. Арбітраж змагань 

3.1. Арбітраж змагань проводиться членами Колегії арбітрів «Amateur sport». 

3.2. Арбітри для проведення матчів призначаються Головою Колегії арбітрів «Amateur sport». 

3.3. Арбітраж здійснюється відповідно до «Правил гри в футбол», але без фіксації положення «поза грою». 

3.4. Арбітр матчу повинен стежити за кількістю гравців на полі. У разі якщо одна з команд вийшла на поле в більшій кількості гравців ніж дозволено (з урахуванням вилучень), арбітр повинен діяти відповідно до правил гри в футбол, а саме: 

- відновити кількість гравців під час наступної зупинки гри; 

- зупинити гру, якщо «зайвий» гравець втрутився в гру;

- застосувати дисциплінарні санкції до порушника. 

3.5. Арбітр заповнює протокол матчу. 

4. Порядок оформлення заявок та терміни подачі дозаявок . Трансфери. 

4.1. У заявочний лист на участь в змаганнях на обласному турнірі і кубку України дозволяється включати: 

- не більше 15 (п'ятнадцяти) і не менше 8 (восьми) гравців 

- організатори (не приймає участь в якості гравця)

- тренера (не приймає участь в якості гравця). 

4.2. Заявочний лист повинен бути завірено печаткою та підписом лікаря про дозвіл участі в змаганнях; дозаявлені гравці також повинні отримати завірений дозвіл лікаря. Відповідальність за наявність допуску від лікаря своїх гравців несе капітан / тренер. 

4.3. До участі в змаганнях допускаються команди що належним чином пройшли заявочну кампанію. 

4.4. Оргкомітет «Amateur sport» залишає за собою виключне право допускати або забороняти участь в змаганнях. 

4.5. Заявочний лист повинен бути певного зразка (зразок листа надсилається на пошту капітану після реєстрації). 

4.6. Кожен гравець повинен мати паспорт гравця чемпіонату (зразок надсилається на пошту капітану після реєстрації); 

4.7. Трансфер гравців відбувається в спеціально відведений термін (в перерві між колами чемпіонату або в перерві між сезонами). 

4.8. Дозаявка гравців можлива щотижня, але не пізніше четверга і в межах дозволеної кількості гравців. Лист дозаявки (додається) необхідно заповнити належним чином та надіслати на електронну адресу info@amateursport.com.ua; 

4.9. ВІДЗАЯВКА гравців протягом першого туру - дозволена. Надалі, починаючи з 2 - го туру, відзаявлений протягом сезону може бути лише гравець, який не був заграний (не виходив на майданчик в будь-якому матчі змагань) 

4.10. Забороняється проводити дозаявку / відзаявку гравців за 3 тури до кінця сезону; 

5. Умови проведення матчу 

5.1. Представники команд зобов'язані не пізніше ніж за 10 хвилин до початку гри відзначити присутніх гравців в протоколі матчу відповідно до заявочного листа. 

5.2. Заміни проводяться відповідно до кількості гравців, внесених в протокол матчу. 

5.3. Відповідно до Регламенту командам дозволяється проводити необмежену кількість замін з числа гравців, внесених в протокол матчу, з правом «Зворотної заміни». 

5.4. Заміни проводяться під час паузи в грі «на своєму м'ячі» і з дозволу арбітра матчу. Гравець, який входить в гру, повинен виконати цю дію в спеціально відведеній для цього зоні. 

5.5. Дозволяється проводити заміну при заміні гравців команди суперника або в разі травми гравця. 

5.6. Мінімальна кількість гравців однієї команди - 8. У разі меншої кількості гравців команді зараховується технічна поразка 0:3. 

5.7. Якщо в матчі було вилучено більше 3-х гравців однієї команди, їй зараховується технічна поразка 0:3, якщо на момент закінчення матчу вона не програвала з більшим рахунком. 

5.8. Заборонено проводити ігри за відсутності медичної аптечки і особи, яка відповідає за надання першої медичної допомоги. 

5.9. Змагання не може бути проведено там, де воно заборонено або обмежено законом. Застосовуються всі державні, регіональні та місцеві закони і нормативні акти. Будь-яка третя сторона, яка проводить інше змагання з футболу з використанням «Amateur sport» , є спонсором такого змагання і визначає умови участі. 

5.10. Оргкомітет «Amateur sport» залишає за собою право скасувати, призупинити та (або) змінити турнір або будь-яку його частину, якщо, на думку «Amateur sport» , цілісність або належне функціонування організації порушується в результаті шахрайства, технічних збоїв або впливу будь-якого іншого фактору. Оргкомітет «Amateur sport» залишає за собою право дискваліфікувати будь-якого Учасника, який, на її думку, втручається в роботу або діє, порушуючи Офіційні правила. Будь-яка спроба будь-якої особи навмисно порушити законність проведення «Amateur sport» може являти собою порушення кримінального або цивільного права, а тому в разі вчинення такої спроби організація «Amateur sport» залишає за собою право вимагати від будь-якого такого особи компенсації збитків та інших витрат (в тому числі, гонорарів адвокатів) в повному обсязі, дозволеному законодавством. Беручи участь в турнірі, Учасники погоджуються дотримуватися Правил і рішення офіційних осіб і адміністраторів змагання. 

5.11 Наша місія провести наймасштабніший Аматорський турнір в історії України: ми плануємо зібрати 40 команд в області, 960 команд по всій Україні. Через велику кількість учасників ми були змушені розробити власну систему відбору кращої команди області. Відбірковий турнір буде проходити таким чином: 

- Команди будуть розподілені по групах. По 10 команд у групі; 

- Щоб визначити найсильнішу команду кожна команда повинна зіграти 1 гру з кожним із суперників в групі; 

- У півфінал проходить всього 4 команди, які також повинні зіграти по 1 грі між собою; 

- У фіналі залишається 1 команда, яка поїде на Кубок України. 

5.12 У чемпіонат Кубка України потрапляє всього 24 команди. Так як областей 24, відповідно 24 обласних переможця і 24 команди. Така кількість команд не підходить ні для однієї схеми проведення стандартного чемпіонату Кубка. Тому, знову ж таки, нам довелося розробити свою схему проведення відбору. Кубок буде проходити таким чином: 

- Місце проведення м. Київ. 

- Спочатку відбувається жеребкування. 

- Команди грають між собою на вибування за такою схемою: 1/12, 1/6, 1/3. 

- До фіналу потрапляють 3 команди, які грають між собою для визначення 1,2,3 місця за очками. 

6. Форма та інвентар 

6.1. Арбітри та представники команд зобов'язані завчасно визначити колір форми таким чином, щоб запобігти їх збігу. У разі збігу кольорів, форму змінює команда, яка визначена як гостьова. Якщо у команди немає запасної ігрової форми - їй видаються маніжки; 

6.2. Команди несуть відповідальність за виданий їм інвентар (маніжки, м'ячі і т.п.). У разі втрати або пошкодження виданого інвентарю, команди повинні відшкодувати вартість або надати аналогічний втраченому або пошкодженому; 

6.3. Команди аматорського футбольного турніру і Кубка України обов'язково повинні мати ігрову форму (однакові гетри, шорти і футболки). У разі відсутності форми - команда або окремі гравці не будуть допущені до матчу. 

6.4. Форма воротаря повинна за кольором відрізнятися від форми гравців обох команд та арбітрів, які проводять матч. 

7. Дисципліна і штрафні санкції 

7.1. У разі грубого порушення Правил гри в футбол, недисциплінованої та некоректної поведінки гравця або офіційної особи, до команди (або гравця, або офіційної особи) застосовуються дисциплінарні санкції. Основою для прийняття такого рішення Оргкомітетом «Amateur sport» може бути:

- попередження або видалення гравця з гри; 

- протокол або рапорт арбітра гри; 

- письмова заява і т. п. ; 

- скарга (протест) однієї з команд; 

- відеофіксація порушення. 

7.2. Оргкомітет має право застосувати штрафні чи дисциплінарні санкції до гравця, який порушив регламент, за умови, що арбітр помітив цей епізод, але не застосував ніяких санкцій під час матчу, та / або команди, якщо це порушення було зроблено навмисно; 

7.3. Оргкомітет має право застосувати штрафні чи дисциплінарні санкції до команди, яка: 

- несвоєчасно перераховує кошти за участь в змаганнях (всі розрахунки за всі ігри повинні бути зроблені за 10 днів до початку турніру) 

- не виконує вимоги щодо умов участі в змаганнях (наявність форми, своєчасна і правильна подача заявочного листа, явка на матчі і т.п.) 

- негативно впливає або перешкоджає розвитку «Amateur sport» . 

7.4. Команда, яка тричі не з'явилася на свої матчі, буде дискваліфікована з турніру без повернення вкладу. Депозити за гру не повертаються при будь яких обставинах, в тому числі при форс мажорних. 

7.5. Якщо команда самостійно прийняла рішення покинути змагання одразу після його початку - внесок не повертається. 

7.6. Капітани / організатори команд несуть відповідальність за поведінку гравців і не мають права втручатися в дії арбітрів або будь-яким чином впливати на них. 

7.7. До гравців і офіційних осіб застосовуються такі дисциплінарні санкції: 

1. За вилучення в грі - дискваліфікація гравця на 1 наступну гру; 

2. За другу жовту картку в грі - видалення в поточній грі і дискваліфікація в наступній; 

3. Дві жовті картки в одній грі вважати вилученням і в цьому випадку раніше отримані попередження не знімаються; 

4. За чотири жовті картки в різних іграх - дискваліфікація гравця на 1 наступну гру, за наступні 4 карти - дискваліфікація на 2 гри, далі відповідно 3-7 ігор або до кінця сезону; 

5. Футболісти, видалені з поля, або ті що отримали протягом змагань 4 жовті картки за участь в складі основної команди (окремо) відбувають дискваліфікацію в команді, за участь в складі якої їх було покарано, з одночасною забороною брати участь в іграх за будь-яку іншу команду до закінчення терміну дії дискваліфікації. 

6. За нецензурні висловлювання на адресу арбітра гри, офіційних осіб, організаторів, глядачів, гравців і т.п. - термін дії дискваліфікації 1-2 гри; 

7. За навмисний удар суперника рукою, ногою (відмашка, удар по ногах і т.п.) - термін дії дискваліфікації 3 гри; 

8. За провокацію, агресивна поведінка без бійки - термін дискваліфікації 1-2 гри; 

9. Неетична, некоректна, неспортивна поведінка - дискваліфікація на 1-3 гри; 

10. Напад (удар, стрибок двома ногами, підніжка, знос) на футболіста ( ів ) або на інших присутніх на грі осіб - 3 гри; 

11. Напад (поштовх, удар ногою або рукою, підніжка, плювок) на арбітра, організатора або представників «Amateur sport» - дискваліфікація від 4 ігор до закінчення змагань; 

12. Прояв расизму або іншої дискримінації за расою, кольором шкіри, мовою, релігією або етнічним походженням, що поширюється у формі відкритої образи, наклепу, висловлювань або жестів, підлягають усуненню на 4 гри; 

13. Бійка - дискваліфікація на 4 гри; 

14. Особливо важкий випадок нападу з нанесенням важкої травми - від 7 ігор до закінчення змагань; 

15. При повторному порушенні регламенту гравець отримує подвійний термін дискваліфікації; 

16. Якщо гравець систематично отримує дисциплінарне стягнення - він може бути дискваліфікований до кінця змагань, або на термін від 3 до 12 місяців. 

17. Команди несуть відповідальність за поведінку своїх уболівальників (тренерів, організаторів, гравців, представників команди і т.п.) і можуть бути покарані зняттям залікових очок або технічною поразкою (в матчі, де було вчинено порушення). 

18. Команда, яка перешкоджає (систематичне порушення регламенту і т.п.) розвитку «Amateur sport» буде дискваліфікована зі змагань. 

19. За участь в матчі не оформленого в установленому порядку або дискваліфікованого футболіста команді зараховується поразка з рахунком 0:3, статистика голів анулюється. 

20. Команда, що спізнилася більш ніж на 10 хвилин або не з'явилася на гру зараховується поразка з рахунком 0:3. 

21. Команда, яка не з'явилася на гру, повинна відшкодувати подвійну вартість однієї гри. 

22. У разі, якщо гра була не закінчена з вини однієї з команд, то цій команді в даному матчі зараховується поразка з рахунком 0:3, якщо ця команда не програвала на той момент з більшою різницею м'ячів. 

23. У разі, якщо гра була не закінчена з вини обох команд - цим командам в даному матчі зараховуються поразки (- / -) без змін у графі «забиті та пропущені м'ячі». 

24. Якщо команда, яку зняли зі змагань, провела половину і більше матчів, їй зараховуються поразки в матчах, що залишилися (- / +) 

25. Якщо команда, яку зняли зі змагань, провела менше половини матчів - її результати анулюються. Період дискваліфікації нараховується згідно з календарем змагань «Amateur sport». 

7.8. Дисциплінарні порушення (жовті і червоні картки), які отримали футболісти в матчі, у якому згодом одній з команд зараховується поразка - не відміняються. 

7.9. Не проведена з будь-якої причини гра Турніру або Кубка, не враховується в кількість ігор, які футболіст повинен пропустити у зв'язку з дискваліфікацією 

7.10. Після завершення сезону дисциплінарні порушення (жовті картки), які отримували футболісти протягом змагань, анулюються.

7.11. Якщо дискваліфікація викликана вилученням гравця з гри або іншою дисциплінарною провиною, і перевищує кількість ігор, які залишилися в поточному сезоні, то частина нездійсненої дискваліфікації, за рішенням Оргкомітету, може бути перенесена на наступний сезон. 

7.12. Можливе застосування дисциплінарних санкцій за сукупністю покарань. 

7.13. Крім дисциплінарних санкцій до футболістів можуть застосовуватися штрафні санкції. 

7.14. Дисциплінарні санкції (дискваліфікації) обов'язково повинні бути доповнені умовним терміном (умовна дискваліфікація на такий же термін, що і фактична дискваліфікація). 

7.15. У разі повторного порушення регламенту або при умовній дискваліфікації - гравець отримує штрафні санкції в розмірі вартості участі команди в 1 турі змагань. 7.16. У разі ухилення від виконання рішень Оргкомітету команди будуть позбавлятися залікових балів, а гравці будуть відсторонені від участі в змаганнях. 

7.17. Період дискваліфікації нараховується згідно з календарем змагань «Amateur sport», тобто зимова та літня паузи не враховуються в термін дискваліфікації. 

7.18. Інстанцією, яка приймає рішення про дисциплінарні і штрафні санкції (визначення термінів дискваліфікації, кількість знятих залікових пунктів, сума штрафу і т.п.) є Оргкомітет «Amateur sport», яка керується чинним на 2020-2021рр. регламентом. 

8. Протести, апеляції 

8.1. Капітан команди або її організатор повинен протягом 15 хв після закінчення матчу повідомити про подання протесту організаторам змагань. 

8.2. Про подачу протесту організатори змагань повинні проінформувати представника команди-суперника. 

8.3. Аргументований протест подається протягом 24-ти годин після закінчення матчу в Оргкомітет «Amateur sport», згідно даного регламенту (із зазначенням тайм-коду матчу, відеонарізки або доказів). 

8.4. Несвоєчасно подані протести не розглядаються, або такі, які представлені рішенням арбітра у зв'язку з подіями, що мали місце в грі: 1.Призначення або не призначення вільних, штрафних або пенальті; 2. Визначення виходу м'яча за межі поля і надання права введення м'яча в гру; 3. Попередження і вилучення гравців з поля; 

8.5. Команда має право подати апеляцію на рішення Оргкомітету. 

9. Фінансові умови проведення змагань 

9.1. Для участі в змаганнях команди перераховують внесок і оплачують кожен тур окремо. 

9.2. Команди зобов'язані своєчасно оплачувати вартість кожного туру. У разі несвоєчасної оплати (або її відсутності) - з команди можуть бути зняті залікові бали в турнірній таблиці, зараховані технічні поразки або команда буде дискваліфікована з турніру без повернення внеску. Крайній термін оплати туру - за 10 днів до початку турніру. 

9.3 . Депозит вноситься до початку турніру. Вартість депозиту перших 300 команд : 200 грн. за 1 гру з гравця, за умови 10 осіб в команді або 2000 грн. за 1 гру з команди. Вартість депозиту від 300 до 600 команд - 225 грн. за 1 гру з гравця за умови 10 осіб в команді або 2250 грн. за 1 гру з команди. Вартість депозиту після реєстрації 600 команди - 250 грн. за 1 гру з гравця за умови 10 осіб в команді або 2500 грн. за 1 гру з команди .
9.4. Організатори змагань зобов'язані вчасно публікувати матеріали та надавати послуги учасникам змагань, а саме: 

- фото / відео зйомка; 

- огляди матчів; 

- підбірка кращих голів та сейвів; 

- анонси / підсумки. 

9.5. За неявку на матч команда оплачує внесок за дві команди. За умови, що команда, яка з'явилася на гру вирішує провести двосторонню гру між собою - розміри внесків залишаються попередніми (2000 грн.). 

9.6 "Amateur sport" покриє транспортні витрати запрошених Учасників на спонсорований «Amateur sport» всеукраїнський турнір з призового фонду аматорського обласного турніру, який буде проходити в місті Київ. Вибір перевізників і трансферів буде здійснений на розсуд «Amateur sport».

9.7. Депозити за гру не повертаються ні за яких обставин в тому числі при форс мажорних. 

9.8 Якщо не набирається потрібна кількість команд для організації турніру див. п. 10.9 

9.9 Політика безпеки передачі реквізитів платіжної картки "/" Політика безпеки платежів ": При оплаті замовлення банківською картою, обробка платежу (включаючи введення номера карти) відбувається на захищеній сторінці процессинговой системи. Це означає, що ваші конфіденційні дані (реквізити карти, реєстраційні дані і ін.) не надходять до нас, їх обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні і банківські дані клієнта. При роботі з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard - Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS ), що забезпечує безпечну обробку реквізитів Банківської карти Власника. Застосовувана технологія передачі даних гарантує безпеку по операціях з банківськими картами шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL). "

10. Призовий фонд 

10.1. Призовий фонд формується з внесків команд - 2000 грн за 1 гру з команди або 200 грн за 1 гру з гравця за умови 10 осіб в команді. 

10.2. Наша місія - провести наймасштабніший Аматорський турнір в історії України! Ми плануємо зібрати по 40 команд у кожній області, 960 команд по всій Україні. Аматорський футбольний турнір проходить в 2 етапи: обласний та Всеукраїнський. Обласний відбірковий етап проходить між командами однієї області України, переможці областей зустрічаються на фінальних матчах в місті Київ. При такій кількості гравців (40 в області, 960 по всій Україні = 100%): 

Призовий фонд аматорського футбольного турніру області (100%): 

1 місце - 100 000 грн. 

2 місце - 50 000 грн. 

3 місце - 25 000 грн. 

Призовий фонд аматорського футбольного Кубка України (100%): 

1 місце - 500 000 грн. 

2 місце - 100 000 грн. 

3 місце - 50 000 грн. 

10.3 . При кількості команд від 860 до 960 по всій Україні - призовий фонд зменшується на 10% на кожному етапі турніру або кубка, обласного та всеукраїнського "Amateur sport". 

10.4 . При кількості команд від 760 до 860 по всій Україні - призовий фонд зменшується на 20% на кожному етапі турніру або кубка, обласного та всеукраїнського «Amateur sport» . 

10.5 . При кількості команд від 660 до 760 по всій Україні - призовий фонд зменшується на 30% на кожному етапі турніру або кубка, обласного та всеукраїнського «Amateur sport» . 

10.6 . При кількості команд від 560 до 660 по всій Україні - призовий фонд зменшується на 40% на кожному етапі турніру або кубка, обласного та всеукраїнського «Amateur sport» . 

10.7 . При кількості команд від 460 до 560 по всій Україні - призовий фонд зменшується на 50% на кожному етапі турніру або кубка обласного та всеукраїнського «Amateur sport» . 

10.8 . При кількості команд від 360 до 460 по всій Україні - призовий фонд зменшується на 60% на кожному етапі турніру або кубка обласного та всеукраїнського «Amateur sport» . 

10.9 . При кількості команд від 100 до 360 по всій Україні - турнір переноситься на нові дати, поки не набереться мінімальна кількість команд для проведення Всеукраїнського аматорського турніру. 

11. Терміни публікації матеріалів 

Всі фото/відео матеріали матчу повинні бути опубліковані протягом 10 днів після проведення матчу. 

12. Визначення переможців 

12.1. Місця команд в змаганнях (в групах) визначаються за найбільшою кількістю набраних очок у всіх зустрічах з усіма суперниками: 

1. За перемогу нараховується - 3 очки; 

2. За нічию - 1 очко; 

3. За поразку очки не нараховуються. 

12.2. У разі рівної кількості очок у двох і більше команд, перше (друге і ін.) місце визначається: 

1. За кращими результатами особистих зустрічей; 

2. За кращою різницею забитих і пропущених м'ячів у всіх зустрічах; 

3. За кількістю перемог у всіх зустрічах; 

4. За кращою різницею забитих і пропущених м'ячів в іграх між собою; При абсолютній рівності цих показників місця визначаються жеребкуванням, яке проводить Оргкомітет «Amateur sport». 

12.3. Під час кубкових ігор, в разі нічийного результату в основний час, призначається серія післяматчевих пенальті (по 3 удари на кожну команду). Пенальті здійснюються з відповідної відмітки (9 метрів від лінії воріт). 

12.4. Якщо до закінчення серії пенальті одна з команд заб'є стільки м'ячів, скільки друга забити не зможе, пробивши по три удари, виконання пенальті припиняється.

12.5. У разі рівної кількості забитих м'ячів обома командами - серія пенальті триває поки одна з команд по рівності виконаних ударів не заб'є на один м'яч більше. 

13 . Нагородження переможців 

13.1. Команда, яка перемогла в змаганнях, нагороджується кубком переможця, гравці - медалями. 

13.2. Призери змагань нагороджуються медалями. 

13.3. Індивідуальні нагороди для кращих гравців змагань. 

13.4. Призовий фонд переможців обласного турніру і кубка України надається згідно з пунктами : 10.1, 10.2, 10.3, 10.4, 10.5, 10.6, 10.7, 10.8, 10.9. Податки за призовий фонд утримуються з команд, згідно ст.164 податкового кодексу України . 

14. Доповнення та зміни регламенту 

14.1. Регламент може бути доповнений або частково змінений в будь-який час за бажанням Оргкомітету «Amateur sport» виключно з метою поліпшення і розвитку змагань. 

14.2. Про всі додатки або зміни регламенту організатори зобов'язані повідомити капітанів /організаторів команд. 

15. Персональна інформація Беручи участь в змаганнях «Amateur sport» , Учасники дають згоду на обробку компанією їх персональної інформації (імені, адреси, дати народження, назви команди, міста проживання). Персональна інформація використовується в цілях: 

- організації, проведення та контролю турніру і вручення призів; зокрема, імена учасників команд, які виграли приз, публікуються в Інтернеті або в будь-яких інших засобах масової інформації, пов'язаних з «Amateur sport» як описано нижче; 

- будь-яких додаткових дій з обробки, на які Учасники дають згоду, включаючи обмін інформацією з третіми особами, в тому числі для бронювання поїздок і місць на ігри. Ця персональна інформація збирається і обробляється виключно в цілях організації, проведення та відстеження чемпіонатів «Amateur sport» . Компанія-організатор вважається контролером щодо бази даних, що містить персональну інформацію, і забезпечує відповідний рівень захисту.